بازدید معاون سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از نوار مرزی استان سیستان و بلوچستان

11:37 - 28 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۶۳۴
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
به منظور بررسی وضعیت امنیت نوار مرزی ایران و پاکستان، معاون سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور از نوار مرزی و گروهان مرزی لار در استان سیستان و بلوچستان بازدید کرد.

- به منظور بررسی وضعیت امنیت نوار مرزی ایران و پاکستان، معاون سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور از نوار مرزی و گروهان مرزی لار در استان سیستان و بلوچستان بازدید کرد.

در این بازدید که رئیس کل دادگستری، فرمانده مرزبانی، معاون قضایی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و دادستان نظامی استان به همراه مدیرکل نظارت و ارزیابی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور حضور داشتند، دکتر احمد غلامی معاون نظارت و بازرسی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح هدف از این بازدید را اطلاع کافی از اوضاع مرز و وضعیت تهدیدات مرزی و نحوه آموزش‌های قضایی و حقوقی مرزبانان عنوان کرد.

دکتر احمد غلامی با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی نیرو‌های مرزبانی در پاسداری از مرز‌ها اظهار داشت: در سایه تلاش‌ها و زحمات نیرو‌های مرزبانی، خوشبختانه ناامنی در مرز‌های استان وجود ندارد.

وی تأکید کرد: اقتدار و صلابت مرزبانان که لازمه نیرو‌های مسلح نظام جمهوری اسلامی است در سایه نظم و انضباط و قانون‌مندی حاصل می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *