مهدی‌خانی: امیدوارم پاسخ اعتماد گل‌محمدی را بدهم/ پرسپولیس پُرهوادارترین تیم آسیا است

10:17 - 28 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۵۷۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بازین جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: جا دارد از گل‌محمدی بابت اعتمادش تشکر کنم، تمام تلاشم را می‌کنم تا جواب اعتماد او را در زمین بدهم.
مهدی مهدی‌خانی پس از عقد قرارداد دو ساله با تیم پرسپولیس اظهار داشت: خداراشکر با پرسپولیس قرارداد بستم و امیدوارم سال خوبی را سپری کنم و قهرمانی‌های متعددی در این تیم کسب کنم و انتظارات را برآورده کنم.

وی در مورد اینکه او سابقه کار با یحیی گل‌محمدی در شهرخودرو را دارد، تصریح کرد: جا دارد از گل‌محمدی بابت اعتمادش تشکر کنم. تمام تلاشم را می‌کنم تا جواب اعتماد او را در زمین بدهم. می‌دانم که پرسپولیس پُرهوادارترین تیم آسیا است و باید بیشتر از قبل تلاش کنم و تمرکز داشتم تا بتوانم جواب اعتماد گل‌محمدی، هواداران و باشگاه را بدهم.

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه انتظارات در پرسپولیس بالاست، عنوان کرد: می‌دانم ما ۴۰ تا ۵۰ میلیون هوادار داریم. این یعنی هر هفته این تعداد هوادار نگاه‌شان به ما است و انتظار دارند بهترین باشیم. من هم تمام تلاشم را می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. ضمن اینکه گل‌محمدی هم توقع بالایی از بازیکنان دارد.

مهدی‌خانی در پایان خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم به باشگاهی آمدم که از بچگی آرزوی حضور در آن را داشتم. نه تنها آرزو داشتم که روزی پیراهن پرسپولیس را بپوشم، بلکه به عنوان هوادار خیلی وقت‌ها به استادیوم می‌رفتم و این تیم را تشویق می‌کردم. از هواداران می‌خواهم ما را حمایت کنند تا به امید خدا قهرمانی آسیا را به دست بیاوریم و برای پنجمین سال نیز قهرمان لیگ برتر شویم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *