دستگیری اعضای باند سارق پارچه در اتوبان آزادگان

17:15 - 27 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۴۴۵
رییس کلانتری ۱۱۱ هفت چنار از دستگیری اعضای باند سارقان اماکن خصوصی از جمله کارگاه‌های تولیدی پارچه خبر داد.

- سرهنگ هادی زمانیان گفت: روز گذشته حوالی ساعت چهار عصر ماموران گشت کلانتری ۱۱۱ هفت چنار در خیابان قدرت پاکی به شخصی معلوم الحال با ظاهری نامناسب و اعتیاد شدید به موادمخدر مشکوک شدند که یک توپ پارچه همراهش بود.

وی افزود: متهم برای بررسی بیشتر به کلانتری منتقل شد که در کلانتری اعتراف می‌کند این توپ پارچه را از یکی از دوستانش که از اتباع افغان است امانت گرفته تا به قیمت مناسب در مغازه پارچه فروشی به فروش برساند.

رییس کلانتری ۱۱۱ هفت چنار تصریح کرد: ماموران در کلانتری پس از بازجویی از این فرد متوجه شدند که این فرد به همراه دو نفر از دوستانش از کارگاه‌های جنوب پایتخت اقدام به سرقت کرده اند و پارچه‌ها را در یک مخفیگاه در جنوب شهر نگهداری می‌کنند. موضوع به مقام قضایی منتقل و دستور ورود به مخفیگاه سارقان از سوی مقام قضایی صادر شد.

وی افزود: این مخفیگاه حوالی اتوبان آزادگان بوده و در عملیاتی دو نفر از همدستان متهم که در اتاقک بالای کارگاه حضور داشتند، دستگیر شدند و حدود یک کامیون پارچه که از مغازه‌ها توسط متهمان به سرقت رفته بود، کشف شد.

سرهنگ زمانیان بیان داشت: متهمان در کلانتری به بیش از ۱۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی از جمله مغازه‌ها اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده این باند که میانگین سنی شان ۳۰ سال بود به مقام قضایی معرفی شدند.


برچسب ها: سرقت پلیس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *