رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

معاون سیاسی سازمان بسیج: برای کمک به دستگاه‌های دولتی دریغ نمی‌کنیم

3:30 - 28 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۳۷۸
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
معاون سیاسی بسیج با بیان اینکه ورود بسیج در قالب قرارگاه هفدهم ربیع، با هماهنگی وزارت‌خانه‌های ذیربط انجام می‌شود، گفت: مجموعه بسیج و سپاه پاسداران انقلابی پاسخ ندای کمک دستگاه‌های مربوطه را می‌دهد.
«قاسم حبیب زاده» در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به تشکیل قرارگاه «هفدهم ربیع»، گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی که داشتند برای هماهنگی دستگاه‌ها و نظارت بر بازار و کنترل قیمت‌ها اشاره‌ای هم داشتند که بسیج هم به این موضوع ورود پیدا کند، تا به دستگاه‌های ذیربط کمک کند و طی جلسات مختلف، وزارت‌خانه‌های مربوطه نیز از بسیج درخواست کمک داشتند.

معاون سیاسی بسیج افزود: ورود بسیج در قالب قرارگاه هفدهم ربیع، با هماهنگی وزارت‌خانه‌های ذیربط انجام می‌شود و به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

حبیب‌زاده تصریح کرد: مجموعه بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ ندای کمک دستگاه‌های مربوطه را می‌دهد و دریغی از بابت کمک به وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌های دولتی ندارد.
 
قرارگاه «هفدهم ربیع»، عرصه جدیدی از پاسداری از انقلاب
حجت الاسلام‌والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه هم در رابطه با تشکیل قرارگاه «هفدهم ربیع» در گفت‌وگو با میزان در پاسخ به این سئوال که اخیراً شاهد تشکیل قرارگاهی با عنوان «قرارگاه هفدهم ربیع» برای مقابله با گرانی‌هستیم، سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه ۱۴ آبن اعلام کرد «به دنبال فرمان مقام معظم رهبری درباره کنترل قیمت‌ها و مبارزه با گرانفروشی‌ها و کمک بسیج در این راستا، قرارگاه "هفدهم ربیع" در حضور دستگاه‌های اجرایی و نظارتی تشکیل شد»، درباره این قرارگاه بفرمایید و اینکه آیا قرارگاه نشئت گرفته از همان دغدغه‌مندی سپاه نیست؟، گفت: بله، قطعاً همین‌طور هست.

وی افزود: قبلاً هم عرض کردم که سپاه درد مردم را احساس می‌کند و ما هم از فشاری که بر مردم است ناراحت هستیم، تشکیل این قرارگاه یک کار قشنگی بود که شروع شده است، سردار سلامی فرمودند آقایانی که در این قرارگاه حضور دارند ماهی یک بار در این رابطه جلسه بگذارند، از دستگاه قضایی و دادستان کل هم در این جلسه شرکت می‌کنند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: شکل گیری قرارگاه «هفدهم ربیع» یک اقدام بسیار عالی و عرصه جدیدی از پاسداری از انقلاب است و امیدوارم ثمرات آن را مردم ما در صحنه‌های مختلف ببینند، بروی این نکته که «سپاه در دفاع از انقلاب و مردم همه چیزش را فدا می‌کند» خیلی تکیه داریم که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از انقلاب و مردم همه چیزش را فدا می‌کند، سپاه خود را برای انقلاب و مردم می‌داند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *