تایید خبر میزان روی آنتن زنده رسانه ملی/ آقای سمیعی لطفا صادق باشید

11:46 - 27 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۲۸۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
خبر چند روز پیش خبرگزاری میزان که توسط مدیرعامل پرسپولیس تکذیب شده بود، روی آنتن زنده رسانه ملی تایید شد.

، عصر روز ۲۰ آبان در خبری با عنوان «توافق مدیران سرخابی برسر یک مورد عجیب» اعلام کرد که شاهین طاهرخانی، مدافع جوان تیم استقلال مدنظر پرسپولیس است، اما مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرده هیچ بازیکنی از استقلال برای این فصل خریداری نخواهد کرد. (لینک خبر)

همچنین در این خبر اعلام شد سمیعی طی گفت‌و‌گویی که با یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال داشته به وی اطمینان داده است که بازیکنی از استقلال را جذب نخواهند کرد.

روز بعد از انتشار این خبر یعنی ۲۱ آبان جعفر سمیعی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه گفت: انتخاب و معرفی بازیکنان برای مذاکره و سپس جذب آنها در حیطه اختیارات کادرفنی است. هر بازیکنی که کادرفنی به باشگاه معرفی کند ما به دنبال جذب او خواهیم بود و در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد. همانطور که پیش از این اعلام شد در جهت تقویت تیم، ما بر اساس نیاز کادرفنی اقدام می‌کنیم. (لینک خبر)

با اینکه از منبع و صحت خبر خود مطمئن بود، اما آن روز واکنشی به صحبت‌های سمیعی نشان نداد تا اینکه شب گذشته (دوشنبه) اسماعیل خلیل‌زاده، رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور در برنامه فوتبال برتر شبکه ۳ سیما گه به صورت زنده روی آنتن بود، این خبر میزان را تایید کرد.

خلیل‌زاده در خلال گفت‌وگوی خود در این برنامه اعلام کرد که بعد از حضور محمد نادری از پرسپولیس در استقلال، مدیران دو باشگاه با هم توافق کردند تا دیگر از یکدیگر بازیکن نگیرند و این جمله خلیل‌زاده ثابت کرد که خبر چند روز پیش کاملا درست بوده است. حتی در این بین جزئیات بیشتری هم در اختیار میزان قرار گرفت که آنها منتشر نشد.

حالا سوال اینجاست که مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس که با شعار مبارزه با فساد (که کاری بزرگ و قابل تحسین است) به این باشگاه آمد، چطور از طریق رسانه رسمی این باشگاه چنین خبر صحیحی را تکذیب کرد؟ آیا بهتر نیست مدیرعامل جوان پرسپولیس به جای تکذیب‌های نادرست و البته توافقاتی که موجب ناراحتی هواداران پرسپولیس شده، صادقانه برخورد و صادقانه صحبت می‌کرد؟

انتظار می‌رود مدیرعامل جدید و جوان باشگاه پرسپولیس کمی سنجیده‌تر و البته با فکر بیشتر کار کند تا این باشگاه که در حساس‌ترین مقطع تاریخی خود قرار دارد در نهایت متضرر نشود.عدنان ♥️
|
-
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
همه دنیا ازاده بازیکن کجا بره
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *