دعوت بنیاد مستضعفان از شرکت‌های دانش‌بنیان برای رفع نیاز‌های صنعتی

17:30 - 26 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۵۰۹۳
شبکه تحقیق و توسعه موسسه دانشمند وابسته به بنیاد مستضعفان با راه اندازی سامانه ای، آخرین طرح‌های فناورانه مورد نیاز در صنایع مرتبط با فعالیت بنیاد مستضعفان را بارگزاری کرد تا با حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، از ظرفیت آن‌ها برای پاسخگویی به این نیاز‌ها استفاده کند.

- بنا بر اعلام روابط عمومی بنیاد مستضعفان، علی خطیبی با اشاره به نحوه فعالیت موسسه دانشمند، در حوزه حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اظهار کرد: شبکه تحقیق و توسعه دانشمند یکی از قالب‌های حمایتی این موسسه از شرکت‌های دانش بنیان و فناوران داخلی است و این موسسه با تکیه بر شبکه یکپارچه تحقیق و توسعه خود، نیاز‌ها و مسائل فناورانه در صنایعی که بنیاد مستضعفان در آن‌ها حضور دارد را، رصد و پایش می‌کند.

مدیرعامل موسسه دانشمند اضافه کرد: این موسسه در تلاش است تا با واگذار کردن حل این مسائل تحت عنوان طرح‌های فناورانه به شرکت‌های دانش بنیان، ضمن کمک به بومی سازی فناوری‌های مورد نیاز در صنعت کشور، از جوانان مستعد و فناوران داخلی نیز حمایت کند.

وی با تاکید بر استقبال بنیاد مستضعفان از همکاری با شرکت‌های دانش بنیان برای حل مسائل موجود گفت: شبکه تحقیق و توسعه دانشمند با ایجاد بستر مناسب بر مبنای نوآوری، ضمن پایبندی به اصول شفافیت و عدالت در ساختار اداری، طرح‌های فناورانه در حوزه صنایع مختلف بنیاد مستضعفان را به صورت مداوم در سامانه fanavar.daneshmandins.ir بارگذاری می‌کند.

خطیبی خاطرنشان کرد: فناوران و شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند با مراجعه به این سامانه، از آخرین طرح‌های فناورانه بنیاد مستضعفان اطلاع حاصل کنند.


برچسب ها: بنیاد مستضعفان

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *