صندلی لرزان مدیریت در تراکتور/ نقش پررنگ دلالی در تغییرات زودهنگام

0:45 - 27 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۹۷۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
باشگاه تراکتور در چند فصل اخیر دچار تغییرات مداوم مدیریتی بوده و همین موضوع یکی از دلایل ناکامی آنهاست.

- به دنبال استعفای محمد علیپور، مدیرعامل باشگاه تراکتور، هیئت مدیره این باشگاه، حسن آذرنیا را با حفظ سمت به سرپرستی این مسئولیت انتخاب کرد. آذرنیا به عنوان مدیر تیم تراکتور هم فعالیت می‌کند و جایگزین علیپوری شده که ۱۰ مهر مدیرعامل سرخ‌پوشان تبریزی شد. یعنی علیپور تنها ۴۵ روز پس از همکاری با باشگاه تراکتور از سمت خود استعفا داد.

استعفای عجیب

باشگاه تراکتور تاکنون دلیل این استعفا را رسانه‌ای نکرده است. استعفای وی از این سمت پس از این مدت کوتاه، سوالاتی را درباره این اقدام ایجاد کرده است. علیپور جانشین میرمعصوم سهرابی در سمت مدیرعاملی باشگاه تراکتور شده بود و در نقل و انتقالات سرخ‌پوشان تبریزی نقش پُررنگی داشت. تراکتور در چند فصل اخیر در مدیریت هم مثل نیمکت این تیم، رنگ ثبات را به خود ندیده است.

ثبات، حلقه گمشده تراکتور

در سه سال اخیر، عباس الیاسی (۱۳۹۷)، صادق درودگر (۱۳۹۷)، علیرضا اسدی (۱۳۹۷)، ایوب بهتاج (۱۳۹۷)، عباس الیاسی (۹۸–۱۳۹۷)، غلامرضا صادقیان (۱۳۹۸)، میرمعصوم سهرابی (۹۹–۱۳۹۸) و محمد علیپور، هشت مدیرعاملی بودند که روی صندلی مدیریت تراکتور نشسته‌اند و پس از مدت کوتاهی هم رفته‌اند.

صندلی لرزان مدیریت در تراکتور/ پول خوشبختی نمی‌آورد

تغییرات مداوم مدیریت، دلیل ناکامی پرشور‌ها

آمار نشان می‌دهد که در چند فصل اخیر، هیچ مدیرعاملی بیشتر از یک سال در این باشگاه حضور نداشته و بسیاری از آنها در مدت زمان کوتاهی پرشور‌ها را ترک کرده‌اند. این در حالی است که شنیده می‌شود زنوزی قصد ورود به انتخابات فدراسیون فوتبال را دارد. حالا این سوال به وجود می‌آید که زنوزی وقتی در باشگاهش خصوصا در بخش مدیریتی این حجم از بی‌ثباتی وجود دارد، چطور می‌خواهد فدراسیون فوتبال را اداره کند؟!

صندلی لرزان مدیریت در تراکتور/ پول خوشبختی نمی‌آورد

پولی که خوشبختی نمی‌آورد

هرچند حضور احتمالی زنوزی در فدراسیون فوتبال احتمالاً منابع مالی خوبی را به این فدراسیون تزریق می‌کند و او می‌تواند درآمدزایی خوبی داشته باشد اما اگر قرار باشد عملکرد زنوزی در فدراسیون فوتبال هم، مانند عملکردش در اداره باشگاه تراکتور باشد بعید نیست که این بی‌ثباتی در آینده یقه فدراسیون فوتبال را هم بگیرد؛ فدراسیونی که به خودی خود، مشکلات فراوانی دارد.

نقش پررنگ دلالی در تغییرات زودهنگام مدیران

البته متمول بودن مالک باشگاه تراکتور هم می‌تواند یکی از عوامل وسوسه مدیران مختلف برای حضور در این باشگاه هرچند برای یک مدت کوتاه باشد. عده‌ای با حضور در باشگاه تراکتور بیشتر از اینکه به فکر انجام مسئولت‌های‌شان باشند، به دنبال دلالی هستند و همین امر موجب می‌شود شاهد تغییرات سریع در کادر باشگاه تراکتور باشیم. ناشناس
|
-
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
خوب معلومه یک عده نا مرد می خواهند به تیم ضربه بزنند یا دنبال منافع شخصی خود هستند آقای زنوزی یا این کاره نیستی یا خودت هم از آنها هستی در عرض دو سال چندین مدیر .آخی کسی نیست یک یا دو نفر بد یا به درد تیم نمی خورنداین همه قرارداد ها که همه ش به ضرر تیم و هوادار.درست پول را خودت پرداخت می کنی .ولی این را هم بدان این تیراختور با میلیون ها هوادار عاشق. لطفا نخاله های اطراف تیم را برای همیشه بریز . نخواستیم تو را به خیر ما را به سلامت
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *