رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

خطیبی: گلایه من به خاطر حق امضا نداشتن عباسی بود

11:54 - 26 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۹۱۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: من با عباسی مشکلی نداشتم و گلایه من به خاطر نداشتن حق امضای او بود.
- رسول خطیبی در گفت‌وگو با برنامه «تهران ورزشی» درباره بازگشتش به تمرینات تیم فوتبال آلومینیوم اراک اظهار داشت: پس از صعود آلومینیوم، تغییراتی در هیئت مدیره، مدیریت و عوامل باشگاه رخ داد و اگر اتفاقات اخیر در تیم زودتر می‌افتاد، اوضاع به این شکل نبود. فرصت نقل‌وانتقالات را از دست دادیم. ۱۰ روز قبل از اولین بازی، اعضای جدید هیئت مدیره و یک هفته پیش از آن، مدیرعامل جدید باشگاه انتخاب شد. آن‌ها هم گناهی نداشتند و کار در پنج یا شش روز سخت بود. قرارداد مربیان و بازیکنان مانده بود.
 
وی با بیان اینکه باشگاه را به تنهایی و با یکی دو نفر از عوامل باشگاه اداره می‌کرد، تصریح کرد: یک هفته پیش از شروع رقابت‌ها، قرارداد‌ها ثبت و قانونی نشده بود و حتی وضعیت لباس‌ها هم مشخص نبود. از اعضای هیئت مدیره که نفراتی قوی هستند، تشکر می‌کنم و خدا را شکر همه مشکلات را حل کردند. فقط خواستم زحماتی را که فصل گذشته کشیده شد و تیم به لیگ برتر آمد، با دستان خودمان هدر ندهیم و آلومینیوم در لیگ برتر به موفقیت برسد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره مشکلات خود با عباسی مدیرعامل این باشگاه زمانی که عباسی حق امضا نداشت، گفت: من با عباسی مشکلی نداشتم و گلایه من به خاطر نداشتن حق امضای او بود. یک هفته قبل از بازی‌ها انتظار داشتم او بالای سر تیم و بازیکنان بیاید و مشکلات را ببیند. طبق صحبت‌های انجام شده، عباسی در تهران مشغله کاری داشت و می‌خواست پس از انجام آن‌ها به اراک بیاید. او اکنون در اراک و بالای سر تیم است.

خطیبی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه تاکنون بازیکنان موردنظر او را به خدمت گرفته است یا خیر، خاطرنشان کرد: بعد از دیدار با نساجی از طرف باشگاه با من تماس گرفتند و مشکلات را گفتم. ما با کمبود بازیکن مواجه بودیم و بازیکنانی را که می‌توانستیم، به خدمت گرفتیم. ما نمی‌توانستیم بازیکنان تیم‌های دیگر را بگیریم و بیشتر روی بازیکنانی کار کردیم که با باشگاهی قرارداد نداشتند. خدا را شکر باشگاه ظرف چند روز، بازیکنان مدنظر ما را جذب کرد و شخصیت تیمی را پیدا کردیم.

وی بیان کرد: ما نفر نداشتیم و با ۱۶- ۱۷ بازیکن تمرین می‌کردیم. ما با کرونا هم مواجه هستیم و ممکن است با ابتلای تعدادی از اعضای تیم به این ویروس، تعداد بازیکنان ما کم شود. درخواست ما عملی شد و تقریباً دو سه مورد جزئی وجود دارند که آن را حل می‌کنند.

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه بازیکنان جدید آلومینیوم با سایر اعضای تیم هماهنگ نیستند و باید روی مسائل فنی و بدنی کار کرد، اظهار داشت: این موضوع در یک هفته انجام‌پذیر نیست، اما می‌توان بازیکن را به آمادگی فنی، تاکتیکی و بدنی برسانیم و قول می‌دهم آلومینیوم یکی از تیم‌هایی است که به اهداف مردم اراک و کارخانه آلومینیوم می‌رسد.

خطیبی با بیان اینکه تصمیم گرفته شد اداره باشگاه بر عهده کارخانه آلومینیوم باشد، تصریح کرد: استاندار مرکزی و مسئولان استانی واقعاً زحمت کشیدند و اعضای هیئت مدیره و مسئولان کارخانه هم با حضور در تمرین، تمام صحبت‌ها را مطرح کردم. آن‌ها آلومینیوم را که ۱۸- ۱۹ سال انتظار مردم اراک را به مقصد رسانده، حمایت می‌کنند. مشکلات تیم برطرف شده و روز گذشته (یکشنبه) هم گفتم امروز احساس می‌کنم اولین روز سرمربیگری آلومینیوم در فصل جدید است.

وی با بیان اینکه اعضای تیم آلومینیوم پیش از این تمرکز فنی نداشتند و کار فنی انجام نداده بودند، خاطرنشان کرد: از روز گذشته کار فنی را شروع کردیم و تمرکز ما دیگر روی مسائل فنی است. تمرکز سرمربی باید روی مسائل فنی باشد و از روز گذشته تلاش کردیم برخی مسائل را در تیم جا بیندازیم. عزیزان باید از تیم حمایت کنند.

سرمربی آلومینیوم در مورد احتمال تعویق هفته دوم لیگ برتر فوتبال گفت: صبح امروز با مدیریت باشگاه تماس گرفتم و درباره برنامه تمرین صحبت کردم. گفتند تاکنون مشکل خاصی نیست و بازی این هفته برگزار می‌شود. پس از آن شاید تعطیلات و برنامه‌ای باشد که قطعی نیست.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *