ترکاشوند: باید از هیجان و فشار‌های عصبی دور باشم/ شاید با پیکان قطع همکاری کنم

11:21 - 26 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۷۳۴
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: با توجه به وضعیت بد جسمانی که به خاطر ابتلا به بیماری کرونا دارم پزشک معالجم سفارش کرده از فشار‌های عصبی دور باشم.

محمد ترکاشوند در گفت‌وگو با میزان، درباره هفته‌ای که لیگ برتر والیبال به صورت متمرکز و با انجام سه بازی برای تیم‌ها به پایان رسید، اظهار داشت: به هر حال اولین تجربه در تاریخ لیگ برتر بود که سه بازی در یک هفته انجام می‌شد. با توجه به اینکه برنامه بازی‌ها از پیش اعلام شده بود رقابت‌ها به همین روش برگزار می‌شد و چاره‌ای نبود. در کل تمامی تیم‌ها راضی بودند و مشکل خاصی در این زمینه نبود.

وی افزود: انجام سه بازی در یک هفته فشار زیادی به بازیکنان وارد می‌کند و شاهد بودیم که برخی از ملی‌پوشان هم در جریان بازی‌ها دچار مصدومیت شدند. هرچند برگزاری لیگ به صورت متمرکز عواقبی همچون آسیب‌دیدگی بازیکنان را در پی دارد، اما به نظرم تنها روشی بود که می‌شد کرونا را کنترل کرد.

*تقریباً سی روز تمرین نداشتیم

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران درباره شرایط بحرانی این تیم، اظهار کرد: با توجه به ابتلای تعداد زیادی از بازیکنانمان در ماه گذشته، تقریباً سی روز تمرین نداشتیم و تنها در شش روز پایانی منتهی به هفته گذشته تمریناتمان را از سر گرفتیم. متاسفانه در هفته‌ای هم که به صورت متمرکز برگزار شد با قرعه سختی مواجه شدیم  و در بازی اول و دوم به مصاف تیم‌های فولاد سیرجان و فولاد سپاهان رفتیم که در رده‌های اول و دوم جدول قرار داشتند.

وی در ادامه اظهار کرد: در بازی نخست برابر سیرجان به هیچ عنوان نمایشی خوبی نداشتیم، اما در دیدار مقابل سپاهان عملکرد قابل قبولی را ارائه کردیم، اما متأسفانه کم تجربگی بازیکنان و همچنین برخی اشتباهات فاحش داوری در ست پایانی باعث شد نتوانیم نتیجه مورد نظرمان را کسب کنیم، اما مسلماً شرایطمان رفته رفته بهتر خواهد شد.

*برای بهبود به آرامش مطلق نیاز دارم

ترکاشوند در پایان صحبت‌هایش با اعلام احتمال قطع همکاری با تیم پیکان، گفت: با توجه به وضعیت بد جسمانی که به خاطر ابتلا به بیماری کرونا دارم پزشک معالجم سفارش سفت و سختی کرده است تا از فشار‌های عصبی دور باشم چرا که در شرایط کنونی به هیچ عنوان اضطراب برایم خوب نیست و برای بهبود به آرامش مطلق نیاز دارم.

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران خاطرنشان کرد: به همین دلیل لازم است تا از هیجان دور باشم و احتمال دارد بنا به توصیه پزشکان برای ادامه فصل با باشگاه پیکان قطع همکاری کنم، اما در صورتی که شرایط مهیا باشد و در این تیم بمانم مطمئناً بازیکنانی را برای تقویت در پست‌های مختلف جذب خواهیم کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *