علیپور: برخی نمی‌خواهند تراکتور موفق باشد/ به شکاری گفتم برگرد، اما گوش نکرد

۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳:۵۹
کد خبر: ۶۷۴۷۰۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: به شکاری گفتم برگرد اما گوش نکرد، اگر او بخواهد به تیم بازگردد ما دیگر به راحتی او را بازنمی‌گردانیم.

محمد علیپور در گفت‌وگو با میزان، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتور بعد از بازی مقابل تیم نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: شاید ما در این بازی برنده نشدیم، ولی عملکرد خوبی داشتیم. در واقع با یک بازی آن هم در هفته اول نمی‌شود توان یک تیم را ارزیابی کرد، برای این کار باید حداقل پنج، شش هفته را پشت سر بگذاریم. معتقدم ما پیشرفت بیشتری خواهیم داشت و هر چند برخی معتقدند عملکرد فنی خوبی نسبت به فصول قبل داشتیم، ولی من حس می‌کنم بهتر از این هم خواهیم شد.

عملکرد تراکتور را با یک بازی محک نمی‌زنم
وی به بازی پیش‌رو تراکتور مقابل نساجی در دومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر اشاره کرد و گفت: بدون شک در بازی با نساجی شرایط تیم ما بهتر می‌شود. همه حریفان قدرتمند و باانگیزه هستند. من عملکرد تراکتور را با یک بازی محک نمی‌زنم و به عملکرد کلی آنها نگاه می‌کنم. از این رو باید صبر کنیم و عملکرد تیم در هفته‌های پیش‌رو رو را ببینیم و پس از آن در مورد تیم و عملکرد بازیکنان و مربیان قضاوت می‌کنیم.

فکر می‌کنم همین هفته رای مربوط به مظاهری را صادر کنند
مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد عدم صدور رای پرونده رشید مظاهری تصریح کرد: چون جلسه رسیدگی به پرونده مظاهری اخیرا برگزار شد هنوز رای آن صادر نشده است. فکر می‌کنم با توجه به ابعاد پرونده همین هفته رای مربوط به او را صادر کنند. در مورد دیگر پرونده‌ها هنوز چیزی به دستمان نرسیده و جلسه‌ای تشکیل نشده است.

پرونده واسعی مشکلی ندارد
علیپور به وضعیت سعید واسعی اشاره و تصریح کرد: این پرونده نیز از نظر من مشکلی ندارد. من مدارک واسعی را دیدم و به نظرم فسخ این بازیکن مشکلی نداشت. با این حال، نمی‌توانم نظر قطعی دهم و این مسئولان کمیته وضعیت هستند که در نهایت در این مورد تصمیم می‌گیرند. با توجه به این که می‌توانستیم طبق قانون از وی استفاده کنیم در بازی اول به میدان رفت و مشکلی پیش نیامد.

در خصوص واسعی شیطنت‌هایی شد
وی ادامه داد: پس از بازی در خصوص واسعی شیطنت‌هایی شد. نمی‌دانم چرا، ولی به نظر می‌رسد افرادی هستند که نمی‌خواهند این تیم موفق باشد. تازه به باشگاه تراکتور آمدم و از بسیاری حواشی بی‌خبرم، ولی اینطور به نظر می‌رسد که شیطنت‌هایی می‌شود. البته جای بحثی نیست و در هر شرایطی ما کار خودمان را می‌کنیم تا از برنامه‌ها عقب نیفتیم.

شکاری از لیگ دو اسپانیا پیشنهاد داشت اما قرار شد بماند
مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد وضعیت فسخ قرارداد رضا شکاری و تمایل این بازیکن برای رفتن به پرسپولیس تصریح کرد: شکاری قبلا پیشنهادی از لیگ دو اسپانیا داشت، ولی در صحبتی که داشتیم مقرر شد در تراکتور بماند و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند. شاید در این صورت پیشنهاد بهتری به سراغش بیاید. قرار بود برگردد، ولی یک مرتبه قراردادش را فسخ کرد. من از فسخ او قبل از رسانه‌ها مطلع شدم و به او گفتم برگرد، ولی گوش نداد.

بازگشت شکاری به تراکتور راحت نخواهد بود
علیپور در پاسخ به این که آیا شکاری به دلیل افزایش پیدا نکردن مبلغ قراردادش فسخ کرده است خاطرنشان کرد: چنین بحثی مطرح شد چراکه اغلب بازیکنان قبلا قرارداد‌هایی بستند و حالا به خاطر بالا رفتن قیمت ارز خواهان افزایش آن شدند. در مورد شکاری هم قرار بود در نشستی در این مورد به توافق برسیم، ولی فرصت نشد و او با ما فسخ کرد. اگر رای به نفع او نباشد ما نیز شروطی داریم و بازگشت او به تیم دیگر کار راحتی نخواهد بود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha