رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

دانشگاه‌های افسری ارتش هم‌رزم می‌پذیرد

18:17 - 24 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۴۰۹
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری نیرو‌های زمینی، قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص)، هوایی، دریایی و سازمان‌های تابعه خود ار بین جوانان پسر مومن، متعهد، و علاقه‌مند به حرفه نظامی‌گری و رزمندگی که دارای روحیه انقلابی، ولایت‌مداری، سلحشوری، از جان گذشتگی، ایثارگری و بسیجی باشند، هم‌رزم می‌پذیرد.
- بنا به اعلام  روابط عمومی ارتش، بنا بر اعلام هیئت مرکزی گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران، علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه‌های افسری ارتش در رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی می‌توانند با مراجعه به وبگاه اطلاع رسانی هیئت مرکزی گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس gozinesh.aja.ir و روزنامه‌های کثیرالانتشار با شرایط تحصیل در دانشگاه افسری امام علی (ع) نیروی زمینی، دانشگاه خاتم الانبیا (ص) پدافند هوایی، دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیروی هوایی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر نیروی دریایی و دانشگاه علوم و فنون فارابی آشنا شده و نسبت به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام کنند.

ثبت نام از علاقه‌مندان شرکت در این آزمون از سوم آبان سال جاری از طریق وبگاه فوق الذکر آغاز شده و تا ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ادامه دارد. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به نشانی www.gozinesh.aja.ir از مورخه ۲ تا ۴ دی‌ماه سال ۱۳۹۹ نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

گفتنی است آزمون کتبی دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جمعه ۵ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۸ صبح در تهران و ۲۵ حوزه شهرستان‌ها به صورت همزمان برگزار می‌شود.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *