انبار احتکار قطعات خودرو در کرمان پلمب شد

16:00 - 24 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۳۳۳
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف یک انبار لوازم و قطعات خودرو به ارزش ۱۴۰ میلیارد ریال در عملیات ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهر کرمان خبر داد.

- سردار عبدالرضا ناظری گفت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با انجام یک سری کار تحقیقاتی از دپو و احتکار قطعات و لوازم خودرو در ساختمانی به متراژ ۳ هزار متر مربع در مرکز شهر کرمان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از اطمینان از صحت خبر و با هماهنگی دستگاه قضائی در بازرسی از محل، موفق شدند بیش از ۱۲۰ هزار قطعه لوازم خودرو احتکار شده را کشف کنند.

سردار ناظری با اشاره به اینکه پلیس کرمان، مبارزه با قاچاق کالا در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی را همواره در دستور کار خود دارد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش اموال کشف شده را بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در خاتمه ضمن تقدیر از همکاری شهروندان با پلیس از آنان خواست درصورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالا‌های قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.


برچسب ها: پلیس احتکار

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *