فرمانده نزاجا: برای حل مشکلات باید نگاه به درون داشته باشیم

8:00 - 25 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۳۳۱
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه برای حل مشکلات باید نگاه به درون داشته باشیم، گفت: باید از توانمندی و قابلیت‌های خوبی که در کشور ما بی نظیر است بهره‌مند شویم؛ هیچ نگاهی به هیچ رئیس جمهوری در هیچ کجای دنیا نداریم.
امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری رژیم آمریکا، گفت: به هیچ عنوان ما نباید سرنوشت کشور را به انواع شخصیت‌های خارجی گره بزنیم، چه بایدن چه ترامپ و یا فرد دیگری که در هر کشوری باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: برای ما هیچ فرقی ندارد، کدام یک از این‌ها رییس‌جمهور آمریکا می‌شود، بحمدالله همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید در حل مشکلات نگاه به درون داشته باشیم.

هیچ نگاهی به هیچ رئیس جمهوری در هیچ کجای دنیا نداریم
حیدری تأکید کرد: باید از توانمندی و قابلیت‌های خوبی که در کشور ما بی نظیر است بهره‌مند شویم؛ هیچ نگاهی به هیچ رئیس جمهوری در هیچ کجای دنیا نداریم.
 
نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بحث صنایع دفاعی، گوش به فرامین مقام معظم رهبری با طی مسیر خوداتکایی در قله خودکفایی با تولید محصولات دفاعی پهپادی، تجهیزات سبک و سنگین از امتحان «باید قوی شویم» رو سفید بیرون آمده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *