امنیت پایدار در سایه اقتدار پلیس

14:14 - 24 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۳۱۵
معاون عملیات ناجا گفت: امنیت در سایه اقتدار پلیس در جامعه به وجود می‌آید و این اقتدار زمانی محقق می‌شود که پلیس خود را با آموزش‌های مستمر، توانمند و مقتدر سازد تا بتواند امنیت پایدار را در جامعه به وجود آورد.

- سردار حسین ساجدی نیا در حاشیه بازدید از یگان ویژه شرق استان تهران، تلاش این یگان در پاسداری از ارزش‌های اسلامی را قابل تحسین خواند و اظهار کرد: امروز پلیس ویژه یک پلیس جامعه محور، مقتدر، کارآمد و علمی است و توانسته اعتماد و مشارکت آحاد جامعه را جلب کند.

وی اقتدار و توانمندی یگان ویژه را ضامن امنیت و آرامش در جامعه دانست و بیان کرد: امنیت و آرامش در جامعه، جلوه‌ای از موفقیت و کارآمدی پلیس ویژه است و عامل موفقیت پلیس در ماموریت ها، تدابیر هوشمندانه است که کارکنان یگان ویژه نیز باید همیشه از نظر دانش و مهارت در حال پیشرفت و آموزش باشند تا بتوانند امنیت و آرامش جامعه را تامین کنند.

سردار ساجدی نیا تصریح کرد: امنیت در سایه اقتدار پلیس در جامعه به وجود می‌آید و این اقتدار زمانی محقق می‌شود که پلیس خود را با آموزش‌های مستمر، توانمند و مقتدر سازد تا بتواند امنیت پایدار را در جامعه به وجود آورد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به اهمیت آموزش مستمر، موثر و کارآمد حافظان نظم و امنیت برای دستیابی به توانمندی همه جانبه به منظور اجرای بهینه ماموریت‌های محوله، خاطرنشان کرد: هر چه میزان آمادگی و توانمندی پلیس ویژه در ابعاد مختلف جسمی و روحی بالاتر باشد، به همان میزان نیز قادر به ورود مقتدرانه در مواقع بحران و ماموریت‌ها خواهیم بود.


برچسب ها: پلیس یگان ویژه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *