سیدصالحی: تیم ملی نسبت به قبل شاداب‌تر بازی می‌کند/ اسکوچیچ به دنبال حریف‌های سرسخت است

0:45 - 26 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۲۲۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: تیم ملی نسبت به زمان ویلموتس شاداب‌تر بازی می‌کند و اسکوچیچ بیشتر به دنبال حریف‌های سرسخت است.
سیدمهدی سیدصالحی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص برتری تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی بوسنی و هرزگوین در دیداری تدارکاتی، اظهار داشت: بوسنی یکی از تیم‌های خوب اروپاست که بازیکنان سرشناس زیادی دارد و در لیگ ملت‌های اروپا حضور دارد و با تیم‌های قدرتمندی چون هلند و ایتالیا همگروه است و قطعا حریف خوبی برای ما بود و تیم ملی محک خوبی در این بازی خورد.

وی ادامه داد: تیم ملی با اینکه یکسری از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت بازی خوب و هماهنگی را ارائه داد و به نظر می‌رسد اسکوچیچ شناخت کافی از بازیکنان دارد و با دعوت بازیکنان جدید به دنبال تلفیق بازیکنان جوان و با تجربه است.

پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد: بازیکنان جدیدی که به تیم ملی دعوت شدند انگیزه زیادی دارند تا خود را به سرمربی تیم ملی ثابت کنند و سرمربی  هم در حال محک زدن این بازیکنان است. این بازی‌های دوستانه خیلی می‌تواند به هماهنگی تیم ملی با بازیکنان جدید کمک کند.

سیدصالحی در پایان خاطرنشان کرد: تیم ملی نسبت به زمان ویلموتس شاداب‌تر بازی می‌کند و اسکوچیچ بیشتر به دنبال حریف‌هایی است که بسیار سرسخت هستند تا بتواند پازل تاکتیکی خود را در زمین اجرا کند. از نظر من، هم ازبکستان و هم بوسنی این ویژگی را داشتند تا اسکوچیچ بتواند شناخت خوبی از ترکیب خود و بازیکنان جدید پیدا کند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *