برقراری ارتباط تصویری مابین واحد‌های قضایی دادگستری تهران

9:59 - 24 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۱۵۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
سرپرست معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری تهران، گفت: به منظور ایجاد و برقراری ارتباط مجازی تصویری با کاربرد‌های متعدد، سامانه‌ها و تجهیزات ویدئو کنفرانس در کلیه واحد‌های قضایی دادگستری تهران نصب و راه اندازی شد.

- در راستای توسعه فناوری‌های ارتباطاتی، سامانه مخابراتی در تمامی واحد‌های قضایی دادگستری کل استان تهران، مورد بهره برداری قرار گرفت.

حسن بابایی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری تهران در این زمینه گفت: به منظور ایجاد و برقراری ارتباط مجازی تصویری با کاربرد‌های متعدد، سامانه‌ها و تجهیزات ویدئو کنفرانس در کلیه واحد‌های قضایی دادگستری تهران نصب و راه اندازی شد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات افزود: تشکیل و برگزاری جلسات مشترک ریاست کل دادگستری تهران با سرپرستان دوایر قضایی و قضات یکی از کاربرد‌های مورد استفاده از این سامانه‌ها می‌باشد.

وی در پایان گفت: مدیران قضایی از این به بعد می‌توانند با استفاده از این سامانه، گزارش‌های خود را در زمینه کاهش موجودی پرونده‌ها، اطاله دادرسی و همچنین کاهش جمعیت کیفری زندانیان و میزان پیشرفت در زمینه تحقق برنامه‌های عملیاتی سال جاری و سایر موضوعات مرتبط را به صورت مجازی در جلسات مربوطه ارائه نمایند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *