رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تخفیف ۴۰ درصدی بیش از ۲۵۰۰ عنوان کتاب توسط انتشارات آستان قدس رضوی

9:37 - 24 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۱۳۹
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی از ارائه تخفیف ۴۰ درصدی بیش از ۲۵۰۰ عنوان کتاب از انتشارات‌های مختلف همزمان با طرح پاییزه کتاب در فروشگاه‌های این مجموعه خبر داد.
- طبق اعلام روابط عمومی به نشر، حسین سعیدی گفت: بیش از ۲۵۰۰ عنوان کتاب از حدود ۲۰۰ ناشر در مدت زمان طرح پاییزه کتاب در فروشگاه‌های انتشارات آستان قدس رضوی با ۴۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه ۲۰ درصد از این تخفیف مربوط به طرح پاییزه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، افزود: ۲۰ درصد دیگر توسط انتشارات آستان قدس رضوی به این تخفیف اضافه و مجموعا مشتری می‌تواند با ۴۰ درصد تخفیف خرید نماید.
 
سعیدی با اشاره به اینکه در این لیست آثار ارزشمندی وجود دارد، گفت: آثاری از بنیاد پژوهش‌های اسلامی، موسسه آفرینش‌ها و موسسه جوانان از ناشران آستان قدس رضوی در این لیست عرضه می‌شود.
وی همچنین ادامه داد: کتاب‌هایی نیز از ناشرانی همچون امیرکبیر، ابراهیم هادی، اسم، امام موسی صدر، آبرنگ، بنیاد پژوهش‌های قرآنی حوزه و دانشگاه، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، بنیاد حکمت اسلامی صدرا، بنیاد فرهنگی و هنری «امام رضا (ع)»، بنیاد نهج البلاغه، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، جمکران، سپیده باوران، سوره مهر و کانون اندیشه جوان در این لیست وجود دارد.
 
سعیدی خاطرنشان کرد: سایر آثاری خارج از لیست ۲۵۰۰ عنوان نیز با تخفیف ۲۰ درصدی همزمان با طرح پاییزه کتاب در فروشگاه‌های این مجموعه عرضه می‌شود.
 
مدیرعامل به نشر انتشارات آستان قدس رضوی گفت: علاقمندان برای اطلاع از لیست این عناوین و آدرس فروشگاه‌ها نیز می‌توانند به آدرس اینترنتی behnashr.com یا behnashr.razavi.ir مراجعه نمایند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *