شهرداری: در کاهش ساعت کارى حمل و نقل عمومى، ماموریم و معذور!

19:38 - 23 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۴۰۷۸
مشاور عالى معاونت حمل و نقل، ترافیک با بیان اینکه کاهش ساعت کارى خطوط حمل و نقل عمومى در پایتخت، در راستاى مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ شده است گفت: کاهش شیوع کرونا، همکارى همگانى را میطلبد.

- "شهریار افندى زاده" در یک گفت و گوى رادیویى در اینباره تصریح کرد: با توجه به وضعیت شیوع کرونا در شهر تهران که روزانه بیش از ١١ هزار ابتلاى جدید و بیش از ٤٥٠ مرگ را رقم میزند ستاد ملى مقابله با کرونا، تصمیم بر اعمال محدودیت فعالیت براى ٣ گروه از مشاغل گرفت، که بر مبناى آن از ساعت ١٨ دیگر فعالیتى در شهر تهران انجام نشود.

مشاور عالى معاونت حمل و نقل و ترافیک اظهار داشت: متناسب با تصمیمات ستاد ملى مبارزه با کرونا مبنى بر اعمال محدودیت یک ماهه براى فعالیت مشاغل گروه ٢،٣و ٤ به منظور جلوگیرى از شیوع ویروس کرونا، کاهش ساعت کارى خطوط حمل و نقل عمومى در پایتخت از سوى معاونت حمل و نقل، ترافیک هم اجرا شد.


افندى زاده با تاکید بر اینکه، در ردیف مشاغل گروه ٣ مشخصا به کاهش فعالیت مترو و حمل و نقل عمومى درون شهرى اشاره شده است گفت: ساعت کار حمل و نقل عمومى حدود ٢ تا ٢.٥ ساعت پس از محدودیت فعالیت اعلام شده از سوى ستاد (ساعت ١٨) در نظر گرفته شده و اکنون آخرین زمان حرکت حمل و نقل عمومى ساعت ٨.٣٠ میباشد.

وى با بیان اینکه همه باید در جهت کاهش شیوع کرونا و اجراى دقیق محدودیت‌ها همکارى و مساعدت لازم را به عمل آوریم یادآور شد: معاونت حمل و نقل و ترافیک وضعیت خدمات رسانی به مسافران در تمام ناوگان را روزهاى اولیه مورد بررسى قرار میدهد و در صورت نیاز به اصلاح، نسبت به تغییر مجدد زمان و نحوه ى سرویس رسانى اقدام خواهد شد.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *