ابعاد انتخابات آمریکا در کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می‌شود

9:37 - 23 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۹۳۵
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز یکشنبه (۲۵ آبان ماه) موضوع تحلیل انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا و پیامد‌های آن را با حضور مسئولین ذی ربط در دستور کار دارد.
- اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یکشنبه هفته آتی (۲۵ آبان ماه) مراسم تقدیر از آقای دکتر عزتی استاد فرهیخته و ممتاز جغرافیای سیاسی و ژئوپولتیک را برگزار و به بررسی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل خواهند پرداخت.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز سه‌شنبه (۲۷ آبان ماه) نیز ضمن مروری بر آخرین اخبار و تحولات نسبت به تعیین ۹ نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسیون بررسی لایحه ارجاع اختلاف بین بانک توسعه صادرات ایران و شرکت اسپیتمن اویل تاجیکستان به داوری اقدام خواهند کرد. این کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی در ادامه نشست خود به استماع گزارش رئیس کمیته مقابله با یکجانبه گرایی می‌پردازند.

در ادامه جلسه روز سه شنبه وزیر اطلاعات برای پاسخ به سوال نمایندگان در جلسه حضور به هم می‌رساند. علیرضا نظری نماینده مردم خمین، محمدجواد کریمی قدوسی نماینده مشهد، سیدجواد حسینی کیا نماینده سنقر، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نماینده تبریز به همراه هفت نفر از نمایندگان سوالات خود را از وزیر اطلاعات در این نشست پیگیری می‌کنند.

کمیته روابط خارجی کمیسیون روز یکشنبه (۲۵ آبان ماه) موضوع تحلیل انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا و پیامد‌های آن را با حضور مسئولی ذی ربط در دستور کار قرار دادند. کمیته دفاعی کمیسیون نیز روز دوشنبه (۲۶ آبان ماه) به ادامه بررسی قانون نظام وظیفه با حضور مسئولین ذی ربط خواهند پرداخت.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *