رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اکبری: از کسب ۳ پیروزی متوالی خوشحالم/ صادقیانی: روند تیمی ما رو به رشد است

17:00 - 22 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۸۷۸
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: صحبت‌هایی با سرمربی آذرباتری داشته باشیم تا در روزهای آینده بتوانیم با آنها بازی کنیم تا برای هفته‌های آینده با آمادگی بهتر وارد مسابقات شویم.

- در پایان دیدار تیم‌های شهرداری ارومیه و راهیاب ملل مریوان در هفته دهم لیگ برتر والیبال که با برتری ۳ بر صفر ارومیه ای‌ها به اتمام رسید، سرمربیان دو تیم صحبت‌هایی را انجام دادند که در زیر می‌خوانیم.

پیمان اکبری پس از این پیروزی اظهار داشت: همانطور که خودمان هم انتظار داشتیم در سه بازی اخیر توانستیم به پیروزی برسیم. توقع داشتیم که در این سه بازی ۹ امتیاز کسب کنیم، اما در بازی مقابل اردکان یک امتیاز از دست دادیم. خوشحالم که در این سه بازی موفق به کسب سه پیروزی شدیم. فراز و نشیب‌هایی داشتیم که باید در آینده آن‌ها را برطرف کنیم. مدتی از شرایط مسابقه دور بودیم و برخلاف سایر تیم‌ها نتوانستیم بازی دوستانه‌ای داشته باشیم. می‌خواستیم چند بازی دوستانه با آذرباتری برگزار کنیم، اما آن‌ها درگیر ویروس کرونا بودند و این موضوع محقق نشد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: برنامه ما این است که صحبت‌هایی با سرمربی آذرباتری داشته باشیم تا در روز‌های آینده بتوانیم با آن‌ها بازی کنیم تا برای هفته‌های آینده با آمادگی بهتر وارد مسابقات شویم.

آرش صادقیانی هم پس از قبول این شکست اظهار داشت: ۵ بازیکنی که در ترکیب تیم ما بودند سابقه حضور در لیگ برتر را نداشتند و با این شرایط توانستیم ست اول را از حریف ببریم و به این موضوع افتخار می‌کنم.  شاگردانم امروز خوب جنگیدند. خوشبختانه در هفته‌های اخیر تمرینات خوبی داشتیم و بازیکنانم به خودباوری رسیدند. امروز می‌شد بازی با نتیجه دیگری تمام شود و حداقل ما یک ست دیگر می‌توانستیم به پیروزی برسیم، اما تجربه حرف اول را می‌زند.

سرمربی تیم والیبال راهیاب ملل کردستان، خاطرنشان کرد: در امتیاز‌های حساس نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم، اما از عملکرد شاگردانم رضایت دارم، چون مقابل تیم پرمهره شهرداری ارومیه جنگنده ظاهر شدند. روند تیمی ما رو به رشد است و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.  ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *