چرا سلیمی و پورعلی‌گنجی پرسپولیسی نمی‌شوند؟

12:36 - 22 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۷۹۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
با توجه به موانعی که بر سر انتقال ایمان سلیمی و مرتضی پورعلی‌گنجی برای حضور در پرسپولیس وجود دارد، بعید به نظر می‌رسد این دو بازیکن را در لیگ بیستم در جمع سرخ‌پوشان ببینیم.

- باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالاتی جاری به طور جدی به دنبال جذب ایمان سلیمی هافبک تیم فوتبال تراکتور تبریز و مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع تیم شنژن چین بود، اما با توجه به موانعی که بر سر انتقال این دو بازیکن به پرسپولیس وجود دارد، بعید به نظر می‌رسد آنها در لیگ بیستم سرخ‌پوش شوند.

ایمان سلیمی قرارداد خود را با تراکتور فسخ کرده، اما در بند قرارداد او آمده است که در صورت فسخ نمی‌تواند به تیمی در لیگ برتر برود و ناچار است حداقل یک نیم‌فصل لژیونر شود و بعد از آن در صورت تمایل دو طرف، در نیم‌فصل لیگ بیستم به پرسپولیس برود. در مورد پورعلی‌گنجی، اما موضوع مالی است و برای پرسپولیس که این روز‌ها اصلاً از نظر مالی وضعیت خوبی ندارد، معضل بزرگی است.

مبلغ قرارداد پورعلی‌گنجی یک و نیم میلیون دلار است و حتی اگر او از پرسپولیس مبلغ بسیار کمتری را درخواست کند، باز هم مبلغ ۵۰۰ هزار دلار بابت دریافت رضایت‌نامه این بازیکن می‌ماند. به این ترتیب بعید به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس در مقطع زمانی کنونی توان پرداخت چنین مبالغی را داشته باشد.



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *