خط کشی بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه

11:16 - 22 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۷۶۹
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از خط‌کشی هزار و ۲۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی این استان و نصب هفت هزار و ۲۵ تابلو در این محور‌ها خبر داد.

- بنا به اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، کرمانشاه‌علی طاهرآبادی با بیان اینکه خط‌کشی یکی از تأثیرگذارترین اقدامات درخصوص ایمن‌سازی و کاهش تصادفات جاده‌ای بوده است، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان با الویت بزرگراه‌ها خط کشی شده است.


 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بیان کرد: در راستای ارتقاء ایمنی تردد جاده‌ای از ابتدای سال جاری تاکنون، کلیه محور‌های مواصلاتی استان با هدف ارتقای سطح ایمنی راه‌ها به علائم ایمنی، تابلو‌های اطلاعاتی و خط کشی راه‌ها تجهیز شده اند.

وی در ادامه افزود: ۶۲۰۰ عدد تابلو علائم ایمنی، ۷۱۰ متر مربع تابلو اطلاع رسانی و ۱۱۵ عدد تابلو اخطاری-انتظامی تهیه و نصب گردیده است.

طاهرآبادی افزود: بهبود وضعیت، نگهداری بهینه و مطلوب راه‌ها، تسهیل تردد و ارتقای ایمنی را از وظایف اصلی راهداران عنوان کرد و گفت: در این راستا نیز ۴ کیلومتر نیوجرسی و ۳۰ کیلومتر گاردریل نصب و یا تعویض شده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *