توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین در محدوده آزاد راه

10:58 - 22 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۷۶۴
رییس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب از توقیف یک یکدستگاه موتورسیکلت سنگین در محدوده آزاد راه به شرق بعد از پل غربی استادیوم آزادی خبر داد و گفت: این موتورسیکلت سنگین که در این محدوده مشغول لایی کشی بود که متوقف گردید.

مجید رنجبر در گفت‌وگو با میزان گفت: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه‌ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران، و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب مشخص شد که یک دستگاه موتورسیکلت سنگین مشغول تردد در محدوده آزاد راه به شرق بعد از پل غربی استادیوم آزادی است.

وی ادامه داد: با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت سنگین و احتمال بروز خطر برای خود راکب آن و خطرات برای سایر شهروندان با هماهنگی بعمل آمده با تیم‌های گشتی منطقه ۲۷ پلیس راهور فاتب از طریق مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب این موتورسیکلت‌های سنگین در همان محدوده متوقف گردیدند.

رنجبر ادامه داد: پلیس به محض رویت موتورسیکلت‌هایی که از نوع سنگین بوده و با لایی کشی و ایجاد سر وصدا نظم ترافیک را برهم می‌زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه همراه ندارند طبق قانون برخورد نموده و اینگونه موتورسیکلت‌های سنگین را به پارکینگ منتقل می‌نماید.

وی از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت‌ها که باعث سلب آسایش عمومی می‌شوند حتما با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/ ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *