رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اسکوچیچ: از بازی با بوسنی خیلی راضی هستم/ بازی در سطح ملی دوستانه نیست

23:04 - 22 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۷۵۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما 2- 3 شانس خوب داشتیم و مستحق برد در این دیدار بودیم.

- دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل تیم بوسنی و هرزگوین اظهاراتی داشت که در ادامه مهم‌ترین بخش‌های آن را می‌خوانید:

* این مسابقه محک خوبی برای تیم ملی بود. در نیمه اول از عملکرد تیم خیلی راضی هستم چون همانگونه بازی کردند که من می‌خواستیم.

*ما 2- 3 شانس خوب داشتیم و مستحق برد در این دیدار بودیم.اینگونه بازی ها کمک می‌کند که تیم بهتر و شفاف تر شود و در بازی های مقدماتی بهتر عمل کنیم.

*در نیمه دوم کمی از نظر تاکتیکی به هم ریختیم، چون می‌خواستم به چند بازیکن شانس بدهم که آنها هم میدان ببینند. در مجموع از بازی خیلی راضی هستم و حتی امیدوار هستیم که از این هم بهتر باشیم.

*سفر خوبی برای من انجام شد چون اینجا نزدیک به خانه ام در کرواسی است. زمان زیادی در بوسنی نبودم اما در این روزهای کوتاه اوقات خوبی را در اینجا گذراندیم. 

*از عملکرد بازیکنانم راضی هستم، به نظرم باید در نیمه اول راه حلی پیدا می‌کردیم که اتفاقا فشار خوبی روی دروازه حریف آوردیم. فرصت‌های خوبی برای ما مهیا شد. می‌توانستیم کمی اقتصادی‌تر بازی کنیم اما در نیمه دوم دچار مشکل شدیم و بازی خوبی ارائه نکردیم. بازیکنان ما در این نیمه فرصت‌هایی داشتند و از آنها استفاده نکرده و به حریف فرصت دادند.

*وقتی بازی در سطح ملی برگزار می‌شود نمی‌شود آن را دوستانه تلقی کرد. ما در ایران 80 میلیون نفر و متعهد هستیم با تمام وجود در همه بازی ها حضور پیدا کنیم.

*بوسنی امروز برخی از بازیکنانش را در ترکیب نداشت، البته ما هم مثل بوسنی بودیم، با وجود اینکه این دیدار دوستانه بود به دنبال برد بودیم و به هدفمان رسیدیم. تیم ملی بوسنی تیم خوبی است، تیمی که با هلند و ایتالیا خوب بازی می‌کند حتما تیمی سطح بالا و خوب است.در دیدار امشب هر دو تیم غایبانی داشتند که در این مسابقه حضور نداشتند اما در کل حریف ما تیم خوبی بود.

*بوسنی تیم با کیفیتی است که می‌داند مقابل حریفش چگونه بازی کند. متأسف هستم که این تیم مقابل ایران شکست خورد ولی مطمئن هستم سطح تیم ملی این کشور خیلی فراتر است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *