استاندار کرمانشاه: محدودیت‌های کرونایی و تعطیلی در ۶ شهرستان استان از شنبه لغو می‌شود

10:46 - 22 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۷۵۳
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه از روز شنبه  محدودیت‌های کرونایی و تعطیلی در ۶ شهرستان استان به خاطر مسائل معشیتی لغو می‌شود، گفت: تعلیق و تعدیل روند کاری کارمندان به صورت ۵۰ درصد از روز شنبه در اختیار مدیران ذیربط خواهد بود.
هوشنگ بازوند در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به آخرین روند مبارزه با کرونا در استان کرمانشاه اظهار داشت: از روز شنبه  محدودیت‌های کرونایی و تعطیلی در ۶ شهرستان استان به خاطر مسائل معشیتی لغو می‌شود. تعلیق و تعدیل روند کاری کارمندان به صورت ۵۰ درصد از روز شنبه در اختیار مدیران ذیربط خواهد بود.

وی افزود: از ساعت ۱۸ روز ییستم آبان تا بیستم آذر ماه کلیه فعالیت‌های گروه ۲، ۳ و ۴  در شهر کرمانشاه تعطیل اعلام شده است و دستگاه‌های ذیربط موظف به برخورد لازم و نظارت جدی شده‌اند. 

استاندار کرمانشاه بیان داشت: برای آگاه سازی و اطلاع رسانی به مردم، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور در صداوسیما به تشریح مشاغل ۲، ۳ و ۴ پرداخته اند و البته اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی نیز ادامه دارد. 
 
 
بازوند اضافه کرد: فعالیت و اقدامات مربوط به عمل زیبایی و جراحی پوست در شهرهای وضعیت قرمز استان به مدت دو هفته تعطیل اعلام شدند  و در این راستا نظارت دقیق صورت می‌گیرد. 

وی گفت: بالا رفتن آمار فوتی ها و بستری ها در استان نگران کننده است. به دلیل این شرایط، انتظار همراهی عمومی با طرح محدودیت ساعت کاری اصناف و مشاغل را داریم.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: توقع این است که گروه های مشمول این محدودیت‌ها همکاری لازم را داشته باشند و گامی موثر در قطع شدن زنجیره انتقال بیماری کرونا بردارند.

انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *