کمک سپاه و بسیج به دولت برای کنترل بازار| زحمت‌آفرینی اقلیتی فرصت‌طلب برای تولید‌کنندگان

21:30 - 23 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۶۷۲
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: : مأموریت اصلی کنترل بازار بر عهده دولت است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج در این شرایط به کمک آمده‌اند، دشمن جنگی اقتصادی بر علیه ملت ایران به راه انداخته است، خوشبختانه در بسیج ظرفیت‌های خوبی وجود دارد.
سردار «رسول سنایی راد» در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به راه اندازی قرارگاه «هفدهم ربیع»، گفت: در شرایط تحریمی، اعمال سیاست فشار حداکثری که نوعی ظلم آشکار در عرصه اقتصادی بر مردم ما در قالب جنگ اقتصادی است.
 
وی افزود: اختلال در تولید و عرضه اقلام و کالاهایی که عموماً با ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی تولید می‌شود و با فروش آزاد توزیع می‌شود و یا به شکل قاچاق به خارج مرزهای کشور منتقل می‌شود، سود هنگفتی را متوجه سودجویان کرده است.
 
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: در این شرایط گرچه نظارت بر بازار بر عهده وزارت صمت قرار دارد، اما سازوکار معمول در این رابطه جوابگوی شرایط فعلی نیست، سپاه و بسیج در این شرایط به کمک آمده است.
 
سنایی راد تأکید کرد: مأموریت اصلی کنترل بازار باز هم بر عهده دولت است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج در این شرایط به کمک آمده‌اند، دشمن جنگی اقتصادی بر علیه ملت ایران به راه انداخته است، خوشبختانه در بسیج ظرفیت‌های خوبی وجود دارد.
 
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: بسیجیانی که در بازار و ادارات مرتبط با بنگاه‌های تولیدی و آشنا به امور اقتصادی هستند، در کنار بازرسان رسمی تیم‌هایی با روحیه جهادی و تحرک بیشتری شکل بگیرد تا نوعی اقدام واکنش سریع در مقابله با فرصت طلبان به وجود می‌آید و نوعی تضمین برای مردم است که دسترسی به آن دسته از کالاهای اساسی با نقش مهم در سبد خانوارها ندارند تا با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برسد.
 
سنایی راد اظهار داشت: تأمین منافع مصرف کننده و این فساد برآمده از فرصت طلبی برخی‌ها تولید کنندگان ما را هم آزار می‌دهد، بسیاری از تولیدکنندگان و بازاریان ما افراد موجهی هستند که این اقلیتی فرصت طلب برای آن‌ها اسباب زحمت‌اند، لذا بسیجیان در عرصه حمایت از تولید کنندگان و مصرف کننده به بازرسان وزارت صمت و اتاق‌های اصناف کمک می‌کنند و بسیجیان باید هماهنگ دقیقی باشند و نباید از وزن فنی این تیم‌ها کاسته شود و تعهد بسیجیان مکمل و تقویت کننده تیم‌های نظارتی و بازرسی است
 سلیمانی
|
-
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
0
0
اجرکم عندالله
ناشناس
|
-
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
0
0
عالی
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *