پیام تسلیت رییس کل دادگستری استان زنجان در پی درگذشت مرحوم حاج محمد احمدی

13:03 - 21 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۴۹۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رییس کل دادگستری استان زنجان در پیامی درگذشت مرحوم حاج محمد احمدی را تسلیت گفت.
 - رییس کل دادگستری استان زنجان در پیامی درگذشت مرحوم حاج محمد احمدی را تسلیت گفت.
 
 حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی با حضور در منزل مرحوم احمدی مراتب تسلیت ریاست قوه قضاییه حضرت آیت الله رییسی، را به خانواده آن مرحوم ابلاغ کردند.

وی گفت: درگذشت مرحوم جناب آقای حاج محمد احمدی، رییس شعبه ۱۰۸ کیفری ۲ دادگستری شهرستان زنجان که از قضات برجسته و منشأ خدمات ارزشمندی در دستگاه قضایی بودند، موجب تأثر و تألم اینجانب و مجموعه دستگاه قضایی استان شد.

مرحوم احمدی از جمله قضات عادل و مؤمن دستگاه قضا بود که سال‌ها مخلصانه در جهت اجرای عدالت به مردم و نظام خدمت کرد.

رییس کل دادگستری استان زنجان اظهار کرد: اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده ایشان و همکاران دادگستری کل استان زنجان، علو درجات به آن قاضی شریف و صبر و اجر بازماندگان را از درگاه احدیت مسئلت دارم.
 
 
 

برچسب ها: زنجان قاضی تسلیت

عادل درخشان
|
-
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
0
0
بنده ایشان را از نزدیک می شناختم و باهاشون در دوران دبیرستان همکلاسی شده بودم، واقعا اخلاق مدار، مومن و خوش برخورد بودند. خدا رحمتش کنه و به خانواده محترم و دوتا دخترشون صبر عنایت کنه.
ناشناس
|
-
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
0
0
صمیمانه درگذشت عادل مرد....قاضی درستکار.. همسری وفادار ..پدری مهربان را به خانواده محترمشان تسلیت عرض میکنم. علو درجات به آن عزیز از دست رفته و صبر و بردباری به بازماندگان آن مرحوم را از درگاه حق خواستارم.
ناشناس
|
-
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
0
0
صمیمانه درگذشت عادل مرد.. قاضی درستکار.. همسری وفادار ..پدری مهربان را به خانواده محترمشان تسلیت عرض میکنم. علو درجات را به آن عزیز از دست رفته و صبر و شکیبایی بازماندگان آن مرحوم را از درگاه حق خواستارم.
فرهاد
|
-
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۹
0
0
حاج محمد احمدی انسانی نازنین و خوشرو ، مرد بزرگ ،حجت الاسلام و قاضی عادل ، مومن و شریف ، استاد دانشگاه ،مردی با اخلاق و بسیار نیکو و مردم دار و افتخار خانواده و طایفه بودند که ناباورانه به ملکوت اعلا پیوستند روحش شاد و یادش گرامی و جاودان باد. برای شادی روحش صلوات و فاتحه قرائت کنیم.
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *