حسن‌پور: بازی با نساجی مثل یک خواب بود/ گل سوم را روی اشتباه من خوردیم

9:15 - 24 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۴۳۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
دروازه‌بان تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: برای من و همه بازیکنان، بازی با نساجی مثل یک خواب یا یک اتفاق بود.

رضا حسن‌پور در گفت‌وگو با میزان، در ارتباط با شکست سنگین تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل نساجی مازندران در هفته اول لیگ بیستم، اظهار داشت: بازی با نساجی اولین تجربه آلومینیوم و من در لیگ برتر بود. متاسفانه قبل از این دیدار مشکلاتی از سوی مدیریت و کادرفنی داشتیم. پیش از این بازی معضلاتی مانند مشکل لباس و کارت بازی موجب شد تا در زمین تمرکز لازم را نداشته باشیم.

وی در خصوص مشکلات آلومینیوم گفت: قبل از بازی مقابل نساجی تنها کارت بازی ۱۶ نفر از بازیکنان ما صادر شده بود و این موضوع باعث شد کمی تمرکز خود را از دست بدهیم. شاید اگر ۱۰ بار دیگر با نساجی بازی کنیم دیگر هیچوقت شکست نخوریم یا حداقل این تعداد گل نخوریم. برای من و همه بازیکنان، بازی با نساجی مثل یک خواب یا یک اتفاق بود. گل اول و دوم را روی یک اتفاق و اشتباه مدافعمان در یارگیری دریافت کردیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره دریافت گل سوم این تیم مقابل نساجی، گفت: گل سوم را روی اشتباه من خوردیم که امیدوارم برای بازی‌های بعد برایم تجربه شود. در دیدار مقابل نساجی ۵ بازیکن اصلی خود را نداشتیم و متاسفانه بعد از گل اول، تمرکزمان به‌هم ریخت. در این بازی کمی بی‌تجربه عمل کردیم و برای برد به میدان آمده بودیم. قبل از این بازی، در دیدار‌های دوستانه، ذوب‌آهن را برده و مقابل سپاهان به تساوی رسیده بودیم.

حسن‌پور در پایان درباره شرایط نساجی خاطرنشان کرد: فکر می‌کردیم بازی با نساجی از دیدار با ذوب‌آهن و سپاهان و آسان‌تر است. در مجموع از خطیبی و کادرفنی تشکر می‌کنم که به من و سایر جوانان اعتماد کردند. آلومینیوم امسال تیم جوانی است و امیدوارم بتوانیم پاسخ اعتماد کادرفنی را بدهیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *