تاریخ اکران فیلم «جی کی رولینگ» مشخص شد

10:30 - 23 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۴۲۲
پس از حواشی فراوان برای نسخه سوم فیلم سینمایی «هیولا‌های شگفت انگیز و زیستگاه آنها» بالاخره تاریخ دقیق اکران این فیلم مشخص شد، این فیلم با بازی «جود لاو» پانزدهم ماه جولای سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.

- پس از حواشی فراوان برای نسخه سوم فیلم سینمایی «هیولا‌های شگفت انگیز و زیستگاه آنها» بالاخره تاریخ دقیق اکران این فیلم مشخص شد، این فیلم با بازی «جود لاو» پانزدهم ماه جولای سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.

این فیلم اثری دیگر از خالق مجموعه فیلم‌های محبوب «هری پاتر» در جدول فروش جهانی توانست علی رغم انتقادات فراوان به کیفیت فیلم فروش خوب ۶۵۲ میلیون دلار را ثبت کرده و دهم جدول فروش جهان در سالی که گذشت باشد.

جسیکا ویلیامز، ادی ردمایر، جانی دپ، کلوم ترنر، جود لاو، ادی ردمایر، ازرا میلر و زووی کراویتز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «هیولا‌های شگفت انگیز ۳» به ایفای نقش خواهند پرداخت.

پاییز گذشته «جی کی رولینگ» فیلمنامه نویس مطرح سینمای جهان که به خاطر مجموعه فیلم های «هری پاتر» ثروت و موفقیت فراوانی را به دست آورده در شرف اکران دومین نسخه از فیلم «هیولاهای شگفت انگیز و زیستگاه آنها» از شروع نگارش قسمت سوم این فیلم سینمایی پرفروش خبر داده است.

در این فیلم که به همت کمپانی برادران وانر ساخته خواهد شد، کالوم ترنر در نقش برادر نقش اصلی این فیلم یعنی ادی ردمایر به ایفای نقش پرداخته است. نگارش فیلمنامه این اثر را مثل نسخه اول، جی کی ولینگ خالق هری پاتر بر عهده داشته و دیوید یتس کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت.

https://variety.com/wp-content/uploads/2018/11/rev-1-fb2-02207_high_res_jpeg.jpg?resize=681,383

سال ۱۹۲۶ میلادی، جانورشناس و جادوگر کنجکاو با چمدانی پر از موجودات عجیب و غریب وارد نیویورک می‌شود که به سرعت از چمدان او فرار می‌کنند. فیلم فانتزی «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» براساس کتاب جوان جو رولینگ، نویسنده بریتانیایی، اولین بخش از یک مجموعه پنج قسمتی است که داستان آن هفتاد سال پیش از ماجرا‌های هری پاتر روی می‌دهد.

سینمای جهان در سالی جدید تماما تحت تاثیر بیماری کرونا بوده و بدون شک سخت‌ترین روز‌های خود را سپری می‌کند، حال امید تمامی اهالی سینما و همچنین سینماداران جهان به اکران آثار پرفروش طی سال ۲۰۲۰ است، «هیولا‌های شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ۳» بدون شک یکی از گزینه‌های اولین موفقیت در گیشه محسوب می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *