میرزازاد: امیدوارم پاسخ اعتماد کادرفنی را بدهم/ تیم خوبی داریم

9:45 - 22 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۳۱۹۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: از اعتماد مالک باشگاه و کادرفنی تیم تشکر می‌کنم من را درون دروازه قرار دادند و امیدوارم بتوانم در طول فصل پاسخ اعتماد آن‌ها را بدهم.
نیما میرزازاد در گفت‌وگو با میزان، در خصوص برتری پرگل تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل آلومینیوم اراک در هفته اول لیگ بیستم، اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم. هرچه از بازی گذشت بهتر شدیم و توانستیم کنترل بازی را به دست بگیریم.
 
وی افزود: خوشبختانه توانستیم از موقعیت‌ها هم به خوبی استفاده کنیم و اولین برد خود در فصل جدید را در اولین دیدار به دست بیاوریم. اینکه در این بازی گلی هم وارد دروازه ما نشد نکته بسیار مهمی بود.

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: از اعتماد مالک باشگاه و کادرفنی تیم تشکر می‌کنم من را درون دروازه قرار دادند و امیدوارم بتوانم در طول فصل پاسخ اعتماد آن‌ها را بدهم. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشم تا اینگونه هم به خودم کمک کنم و به اهدافم نزدیک شوم و هم برای تیم بزرگ نساجی مثمرثمر باشم.

میرزازاد در پایان خاطرنشان کرد: خداراشکر توانستیم تیم خوبی برای فصل جدید جمع کنیم. اینکه توانستیم بازی اول را پرگل ببریم نکته مثبتی است، اما نباید مغرور شویم و باید روز به روز پیشرفت کنیم. امیدوارم با عملکرد خوب‌مان بتوانیم نساجی را به جایگاه بالایی در مسابقات برسانیم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *