امام جمعه بوشهر: امروز آمریکا در نهایت بی‌آبرویی قرار دارد

7:01 - 20 آبان 1399
کد خبر: ۶۷۲۸۹۴
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه انتخابات آمریکا ماهیت جنایت‌کارانه و غیر انسانی سیاست این رژیم را مشخص و افشا کرد، گفت: حکومتی که آبرو نداشت در نهایت بی‌آبرویی قرار دارد و آمریکا در نهایت ضعف سیاست داخلی است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به انحطاط سیاسی، مدنی، اخلاقی و انتخابات اخیر رژیم آمریکا بیان کرد: مدیریت نظام اسلامی هیچگاه نگاه خود را متوجه تغییرات در بیرون از نظام نمی‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: در انتخابات آمریکا چه حزب دموکرات و یا جمهوری‌خواه باشد دو روی سکه امپریالیستی هستند شاید در نوع عملکرد با هم تفاوت داشته باشند، اما در ذات عمل به دنبال چپاول و تصرف ممالک هستند.

وی افزود: نقطه اشتراک جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها در آمریکا زیاد است که مهم‌ترین آن‌ها حفظ استکبار سیاسی اقتصادی برای منافع خودشان است.

امام جمعه بوشهر اظهار کرد: در طول سال‌های گذشته چه جمهوری‌خواه یا دموکرات‌ها ظلم زیادی را به جهان و کشورمان داشته‌اند و هیچ تغییری در نوع عملکرد با جهان به ویژه جمهوری اسلامی نداشتند.

آیت‌الله صفایی‌بوشهری گفت: تغییرات نظام سیاسی آمریکا به دلیل قوام نظام سیاسی جمهوری اسلامی در نوع عملکرد ما تأثیری نخواهد داشت. ساختار نظام سیاسی به ویژه نظام سیاسی بین‌المللی کشورمان مشخص است و هر روز قوام قوی‌تری پیدا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ادامه داد: نظام سیاسی کشور ما هیچ گاه دستخوش تغییرات سیستم سیاسی آمریکا نخواهد شد و این رژیم آمریکاست که در شرایط سراشیبی و سقوط همه‌جانبه به ویژه سیاسی قرار گرفته است.

وی گفت: این انتخابات ماهیت جنایت‌کارانه و غیر انسانی سیاست آمریکا را مشخص و افشا کرد حکومتی که آبرو نداشت در نهایت بی‌آبرویی قرار دارد و آمریکا در نهایت ضعف سیاست داخلی است و در آینده شاهد فروپاشی نظام سیاسی در جغرافیای آمریکا خواهیم بود.سید
|
-
|
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
0
0
احسنت بر امام جمعه بوشهر .مرحبا
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *