کشف۷۳۰ کیلوگرم موادمخدر در شهرستان نی‌ریز استان فارس

۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳:۵۷
کد خبر: ۶۷۰۳۲۵
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان فارس از کشف محوله ۷۳۰ کیلویی مواد مخدر در شهرستان نی‌ریز خبر داد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید کاظم موسوی با اعلام خبر کشف محوله ۷۳۰ کیلویی مواد مخدر در شهرستان نی‌ریز، گفت: طی این عملیات که با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان نی ریز انجام گردید از یک دستگاه سمند ۴۰۰ کیلوگرم و از یک دستگاه خودرو پژو ۳۰۰ کیلو گرم تریاک و ۳۰ کیلوگرم حشیش کشف و ضبط گردید.

رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه در این عملیات پس از اقدام به فرار اتومیبیل پژو نیرو‌های انتظامی مجبور به تیر اندازی و درگیری با قاچاقچیان شدند گفت: پس از این عملیات قاچاقچیان دستگیر و با دستور قضایی روانه زندان شدند.

وی تصریح کرد: ورودی استان فارس از سمت شرق و همجواری این حوزه قضایی با استان‌های کرمان و هرمزگان باعث شده است این منطقه یکی از راه‌های ورودی و ترانزیت مواد مخدر به استان و سایر استان‌های مرکزی کشور باشد.

این مقام ارشد قضایی استان فارس بیان داشت: در این منطقه با نظارت دادستان عمومی انقلاب شهرستان نی ریز و ضابطین قضایی طرح‌های ویژه مهار در راستای مبارزه قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر اجرا می‌گردد که در نتیجه این اقدامات در ۶ ماهه اول امسال ۸.۵ تن انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شد.

وی اظهار داشت در همین مدت در شهرستان نی‌ریز ۲۶۰ نفر قاچاقچی دستگیر و ۳۵ خودرو نیز متوقف گردید.

رئیس کل دادگستری استان فارس تصریح کرد: بی تردید سوداگران مرگ برای رسیدن به مقاصد شوم خود هزینه هنگفتی پرداخت و با برخورد‌های قاطعانه دستگاه قضایی مواجه می‌شوند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *