سازش ۶۰ میلیاردی با تلاش شورای حل اختلاف دزفول

۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰:۰۲
کد خبر: ۶۶۸۹۷۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس دادگستری دزفول از سازش در یک پرونده وراث به ارزش ۵ میلیارد و ۹۵۵ میلیون تومان خبرداد.
محمدیار ممبینی در گفتگو با میزان گفت: مدتی قبل بین وراث بر سر اموال متوفی اختلاف که به ارزش ۵ میلیارد و ۹۵۵ میلیون تومان بوجود آمد که این اختلاف روز به روز شدیدتر و منجر به درگیری و نزاع بین آنان شد.

وی افزود: در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اصلاح ذات البین در جامعه و به منظور جلوگیری از ادامه اختلافات، پرونده اختلاف این وراث جهت برقراری صلح و سازش بین آنان به شعبه ۱۷ شورای حل اختلاف دزفول ارجاع داده می‌شود و رییس و اعضای این شعبه با سعی و تلاش و کوشش خود با دعوت از وارث متوفی زمینه را برای مصالحه فراهم کردند.

رییس دادگستری دزفول در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه تلاش‌ها و زحمات شورای حل اختلاف این شهرستان به ثمر نشست و این وراث با گذشت از یکدیگر بین آنان آشتی و دوستی برقرار و این پرونده در کمترین وقت با صلح و سازش مختومه شد.

وی با تاکید بر ترویج و فرهنگ سازی روحیه گذشت و ایثار در جامعه گفت: تلاش همه باید در مسیرارتقای فرهنگ صلح و سازش و حل و فصل پرونده‌ها با رضایت، ریش سفیدی و کداخدا منشی باشد و مسئولان نیز با استفاده ازتوانایی وظرفیت‌های فرهنگی موجود در منطقه، زمینه‌های صلح و سازش را به منظور ایجاد امنیت و آرامش در جامعه بیش از پیش فراهم کنند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *