کشف ۱۰۰ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در جاده راور - کرمان

۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰:۰۴
کد خبر: ۶۶۸۳۸۴
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور از کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در جاده راور – کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه دو متهم نیز دستگیر شده و در بازداشت هستند.

- ابوالفضل فرحبخش دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور در استان کرمان ضمن اعلام خبر کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در جاده راور – کرمان گفت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و مبارزه توامان با قاچاقچیان مواد مخدر در پی یکسری اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی مشخص شد که قرار است این محموله مواد مخدر صنعتی از شهرستان کرمان به سمت شهرستان راور و نهایتا استان یزد حمل شود.

وی ادامه داد: پس از رصد و شناسایی تخصصی انجام شده، چهار تیم پوششی و با همراهی یگان تکاوری ۱۱۳ امام موسی کاظم(ع) راور ضمن هماهنگی صورت گرفته و دستور مقام قضایی، اقدام به کنترل محور راور _کرمان کردند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور بیان کرد: پس از کنترل چند ساعته محور، نهایتاً در اواخر شب یک دستگاه خودروی سواری پراید به همراه یک دستگاه خودروی سواری سمند پس از تعقیب و مراقبت در کیلومتر ۶۰ محور به خودروی پراید با استفاده از علائم هشدار دهنده فرمان توقف داده شد.

وی عنوان کرد: در بازدید مامورین از خودرو در صندلی عقب آن ۱۰ بسته ماده مخدر صنعتی به وزن ۱۰۰ کیلوگرم از نوع شیشه کشف شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شده است، اظهارداشت: بلافاصله پس از دستگیری متهم اول، هویت راننده خودروی سمند نیز که بعنوان راه پاک کن بوده و پس از توقیف خودروی پراید متواری شده بود نیز مشخص شد و تحت تعقیب نیرو‌های انتظامی قرار گرفت و سرانجام دستگیر شد.

وی عنوان کرد: در این عملیات مجموعا دو دستگاه خودرو توقیف و دو نفر از از‌متهمین دستگیر و بازداشت شدند.


برچسب ها: کشف مواد مخدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *