رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

ارائه تسهیلات به شرکت های هواپیمایی از سوی دولت

17:31 - 30 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۷۳۶۴
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: باید از ایرلاین ها حمایت شود چرا که اگر از آنان حمایتی صورت نگیرد دچار آسیب می شوند خصوص ارائه تسهیلات صحبت‌هایی مطرح شده و قرار است دولت از ایرلاین‌ها حمایت کند.
- ابوالقاسم جلالی در گفت‌گوی تلویزیونی درخصوص افزایش نرخ بلیط پرواز‌های داخلی گفت: ما تاکنون افزایش نرخ بر روی بلیط پرواز‌ها نداشته ایم. قرار است بررسی دقیقی از مقدار درآمد و هزینه‌های شرکت‌های هواپیمایی صورت گیرد و پس از آن درخصوص افزایش نرخ تصمیم گیری خواهد شد.

وی در ادامه با تاکید بر حفظ نرخ بلیط‌های هواپیمایی توسط ایرلاین‌ها اظهار کرد: هیچ یک از ایرلاین‌ها افزایش قیمت نداشته‌اند و باید در دامنه نرخی که به آنان اعلام شده است اقدام به فروش بلیط کنند. به طور قطع باتوجه به میزان عرضه و تقاضا قیمت‌ها دچار تغییر می‌شود، اما با شرکت‌هایی که تخلف کنند و بالاتر از دامنه نرخی اقدام به بلیط فروشی کنند برخورد خواهد شد.

جلالی درباره ارائه تسهیلات به شرکت‌های هواپیمایی تصریح کرد: هدف سازمان هواپیمایی حفظ ایرلاین‌ها برای ارائه خدمات مناسب به مسافران است اگر از ایرلاین‌ها حمایت نشود به طور قطع دچار آسیب خواهند شد و دیگر پتعداد ایرلاین زیادی نخواهیم داشت. درحال حاضر ما ۱۵۰ هواپیما فعال در کشور داریم و اگر از این شرکت‌ها حمایتی صورت نگیرد تعدادشان کاهش پیدا می‌کند. درخصوص ارائه تسهیلات صحبت‌هایی مطرح شده و قرار است دولت از ایرلاین‌ها حمایت کند. اکنون به دنبال راهکار مناسب هستیم تا حمایت از ایرلاین‌ها انجام شود.
 

انتهای ییام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *