رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

آتش سوزی بیمارستان فیروز آبادی مهار شد

13:19 - 30 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۷۲۳۱
حریق بیمارستان فیروز آبادی در جنوب تهران توسط پنج ایستگاه آتش نشانی مهار شد.
- ساعت ۰۸:۲۳ دقیقه صبح امروز کارکنان بیمارستان فیروز آبادی واقع در شهرری در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از مشاهده شعله‌های آتش در قسمت اتصالات بیرونی ساختمان خبر دادند که پاسخگوی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران پس از دریافت اطلاعات بلافاصله ایستگاه‌های ۱۴، ۴۷، ۹۰ و گروه امداد و نجات ۱۷ را به همراه خودرو‌های پشتیبانی به محل حادثه اعزام کرد.
آتش سوزی بیمارستان فیروز آبادی مهار شد
 
مهدی عیاق رییس ایستگاه ۹ که از ابتدای عملیات آتش نشانان در محل آتش سوزی حضور داشت در گفت‌وگو با میزان گفت: قسمت کلینیک تخصصی بیمارستان فیروز آبادی از قسمت تاسیسات در نمای ساختمان دچار آتش سوزی شده بود که شعله‌های آتش به پنجره‌ها و درختان حاشیه کلینیک سرایت کرده و دود ناشی از این آتش سوزی در طبقات سوم تا پنجم ساختمان انباشته شده بود.
 
وی ادامه داد: با توجه به هوشیاری مسئولین بیمارستان، تمامی بیماران، پرستاران و پزشکان از داخل ساختمان به بیرون منتقل شده و در محل امنی قرار گرفته بودند؛ لذا آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از مجهز شدن به دستگاه تنفسی به چند گروه عملیاتی تقسیم شده که دو گروه از پایین ساختمان و از طریق پشت بام اقدام به شعله زنی و مهار شعله‌های آتش کردند.
آتش سوزی بیمارستان فیروز آبادی مهار شد
 
این آتش نشان اظهار کرد: گروه دیگر آتش نشانان نیز در طبقات اول تا پنجم ساختمان اقدام به جستجوی محبوسین احتمالی کرده و پس از تخلیه کامل اقدام به تخلیه دود از داخل ساختمان کردند.
عیاق خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از تخلیه کامل دود و ایمن سازی محل حادثه موارد ایمنی لازم را به مسئولین بیماسرتان متذکر شده و عملیات خود را به اتمام رساندند.
آتش سوزی بیمارستان فیروز آبادی مهار شد
 
انتهای پیام/ 

برچسب ها: آتش سوزی حریق

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *