رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بادامچیان: ایران به سلاح‌های اختراعی و بازسازی شده خود تکیه دارد

11:49 - 30 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۷۱۸۲
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همچنین درباره ۲۷ مهر و لغو تحریم تسلیحاتی ایران گفت: ایران اسلامی با اقتدار به سلاح‌های اختراعی و بازسازی شده خود تکیه دارد و ملت، پشتیبان سیاست‌های رهبری است.
-  طبق اعلام روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران این حزب در بخشی از سخنان خود با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: سقوط اخلاقی و ارزشی حکمرانان آمریکا در مناظرات تلویزیونی دو نامزد ریاست‌جمهوری کاملا آشکار است که در واقع نشانه سقوط و زوال نظام لیبرال سرمایه داری آمریکا است.

بادامچیان تصریح کرد: برخی هنوز در ایران تصور می‌کنند که انتخابات آینده آمریکا می‌تواند نقش موثری در ایران داشته باشد، این تصور غلط هم مثل بقیه تصورات بی منطق این افراد به زودی آشکار می‌کند که سیاست استکباری و سلطه درحال زوال آمریکا جز ایجاد مزاحمت کاری نمی‌تواند بکند و اگر دولتمردان با نهایت قدرت متکی به ملت بر اساس رهبری امامت روحیه خود را بازنگری کنند آمریکا جز تسلیم شدن در برابر خواست ملت‌ها و از جمله ملت بزرگ ایران راهی نخواهد داشت.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همچنین درباره ۲۷ مهر و لغو تحریم تسلیحاتی ایران گفت: ایران اسلامی با اقتدار به سلاح‌های اختراعی و بازسازی شده خود تکیه دارد و ملت، پشتیبان سیاست‌های رهبری است.
 
 
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، از ارمنستان خواست به حقوق حقه مردم قره باغ احترام بگذارد و از دولت باکو درخواست کرد که موضوع را از طریق تدبیر و بر اساس حکمت پیگیری نماید.

بادامچیان گفت: ناامنی در دو کشور فوق به زیان هر دو ملت است و جمهوری اسلامی ایران می‌تواند برای آن دو کشور میانجی‌گری کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش پایانی سخنان خود از همه کسانی که در ماه‌های محرم و صفر با رعایت اصول بهداشتی در برابر ویروس کرونا، به نظر، ولی امر مسلمین و فرزند به حق امام حسین علیه السلام عمل کردند، تقدیر و تشکر کرد.

بادامچیان گفت: اعضا و طرفداران موتلفه اسلامی وظیفه دارند، در سطح کشور همگان را به استفاده از ماسک و رعایت سایر دستورات بهداشتی تبلیغ و ترغیب کنند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *