رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اختصاص ۷۰ تخت در بیمارستان گلستان تهران به بیماران کرونایی

3:01 - 30 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۹۹۲
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
رییس بهداشت و درمان نداجا با اشاره به اختصاص ۷۰ تخت در بیمارستان گلستان تهران به بیماران کرونایی، گفت: ظرفیت بیمارستان‌های ثابت ما پر نشده است.
«محسن مرادی‌نیا» در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به خدمات کرونایی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: ما الان در بیمارستان گلستان تهران، بیشترین افزایش تخت را داشتیم، بیشتر بخش‌های این بیمارستان تعطیل شده و در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفته است.

وی افزود: ۷۰ تخت به ظرفیت این بیمارستان اختصاص پیدا کرده است و با تمام قدرت خدمات‌شان را به بیماران کرونایی ارائه می‌دهند.
 
اورژانسی برای بیماران کرونایی در محوطه این بیمارستان راه اندازی شده است
رییس بهداشت و درمان نداجا تصریح کرد: اورژانسی برای بیماران کرونایی در محوطه این بیمارستان راه اندازی شده است، خدمات رسانی در قالب سرپایی تا بستری را انجام می‌دهند.
 
آمادگی را داریم در صورتی که نیاز باشد، بیمارستان‌های صحرایی را برپا کنیم

مرادی نیا در پاسخ به این سئوال که با وجود موج سوم کرونا نیاز به ایجاد بیماران صحرایی داریم؟، اضافه کرد: هنوز به ما اعلام نشده است که ظرفیت بیمارستان‌های ثابت تکمیل شده است یا خیر، ولی این آمادگی را داریم در صورتی که نیاز باشد، بیمارستان‌های صحرایی را برپا کنیم.


رییس بهداشت و درمان نداجا تصریح کرد: تا الان بیمارستان گلستان ما کمبود تخت نداشته است، ظرفیت خوبی دارد و هنوز نیازی به این شرایط ندارد.

رییس بهداشت و درمان نداجا اظهار کرد: در استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان هنوز وضعیت به شکل فوق حاد نرسیده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *