آموزش مجازی افسران با «پلیس همراه»

12:54 - 29 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۹۰۴
رییس اداره برنامه ریزی آموزش‌های همگانی معاونت اجتماعی ناجا، از اجرای طرح آموزش‌های مجازی پلیس در قالب «پلیس همراه» خبر داد و گفت: در شرایط کنونی، این روش و رویکردجایگزین فعلی آموزش‌های حضوری (چهره به چهره) پلیس شده است.
سرهنگ حیدر بابایی از اجرای طرح آموزش‌های مجازی پلیس در قالب "پلیس همراه" که جایگزین فعلی آموزش‌های حضوری (چهره به چهره) پلیس شده، خبر داد.
 
وی با قدردانی از زحمات کارکنان ادارات آموزش همگانی و مراکز مستندات معاونت اجتماعی استان‌ها که وی را در اجرای طرح آموزش‌های مجازی پلیس همراه یاری رسانده اند، افزود: در شرایط فعلی که ویروس کرونا برگزاری آموزش‌های همگانی و حضوری (چهره به چهره) پلیس را در سطح مدارس، دانشگاه ها، ادارات دولتی و محلات و مساجد کم رنگ کرده، اداره برنامه ریزی آموزش همگانی معاونت اجتماعی ناجا در یک طرح ابتکاری برای ارائه آموزش‌های مجازی خود روزانه کلیپ‌های آموزشی کوتاهی را در قالب "آموزش مجازی پلیس همراه" تولید و برای بهره برداری عموم مردم در اپلیکیشن آموزش همگانی پلیس منتشر می‌نماید.
 
رییس اداره برنامه ریزی آموزش‌های همگانی معاونت اجتماعی ناجا ادامه داد: این تولیدات بیشتر با رویکرد آموزش همگانی بوده و سعی گردیده محتوای پیام‌ها به صورت فشرده، جذاب و در کمترین زمان ممکن از طریق اپلیکیشن آموزش همگانی پلیس در اختیار کاربران آن قرار گیرد.
 
وی در پایان با بیان اینکه کلیپ‌های آموزشی پلیس همراه در میان برنامه‌های شبکه تلویزیونی استانی برای عموم مردم نیز پخش می‌گردد، بیان کرد: در این طرح سعی شده طی تعاملی که با معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان‌ها ایجاد شده کلیپ‌های آموزشی پلیس همراه را در اختیار آنان قرار داده و از آن طریق در شبکه شاد به دست مدیران مدارس و از طریق مدیران مدارس به معلمان مدارس و در نهایت توسط معلمان مدارس به دست دانش آموزان عزیز برسد.
 

برچسب ها: پلیس ناجا

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *