انتقادات تیم‌های شهرستانی از نحوه برگزاری لیگ برتر بسکتبال

12:11 - 29 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۸۷۷
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
نمایندگان باشگاه‌های حاضر در جلسه نهایی هماهنگی لیگ برتر بسکتبال، نسبت به نحوه برگزاری مسابقات انتقاداتی کردند.

- جلسه نهایی هماهنگی لیگ برتر بسکتبال امروز(سه‌شنبه) با حضور نمایندگان باشگاه‌ها و مسئولان فدراسیون برگزار شد که در جریان این نشست، برخی از مربیان تیم‌های شهرستانی به نحوه برگزاری مسابقات اعتراض کردند.

رضا هنگام‌پور، سرمربی تیم شهرداری بندرعباس نسبت به نحوه برگزاری لیگ انتقاداتی داشت. با این شرایط باید دید فدراسیون چه واکنشی به این انتقادات خواهد داشت، هرچند بیشتر انتقادات را تیم‌های شهرستانی کم درآمدتر بخاطر سفر‌هایی که به تهران خواهند داشت ارائه کردند.

همچنین محمد رضا اسلامی، سرمربی جدید تیم بسکتبال شهرداری قزوین در جریان این جلسه خبر داد: متاسفانه پس از اعلام نتایج تست‌ها متوجه شده‌ایم که ۸ بازیکن ما به ویروس کرونا مبتلا هستند که نشان از جدیت موضوع دارد. امیدوارم با یک برنامه و همکاری مناسب این شرایط کنترل شود.

او در مورد برگزاری تمرینات تیم شهرداری قزوین در چنین شرایطی اظهار داشت: در حال حاضر تمرینات ما تنها با حضور شش بازیکن پیگیری می‌شود که کار را سخت می‌کند. امیدوارم در ادامه راه با شرایط بهتری به تمرینات بپردازیم. البته می‌خواهم بگویم که حداقل بهتر است پلی‌آف لیگ همانند فصول گذشته برگزار شود تا شاهد عملکرد خوب تیم‌ها باشیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *