کاندیدای معروف فدراسیون پزشکی ورزشی رد صلاحیت شد؟

7:45 - 30 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۸۲۰
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
شنیده‌ها حکایت از آن دارد که صلاحیت یکی دیگر از کاندیداهای انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی که سابقه مدیرعاملی یکی از باشگاه‌های فوتبال را دارد، مورد تأیید واقع نشده است.

- در حالی در ششم آبان‌ماه سال گذشته دوره چهارساله ریاست غلامرضا نوروزی در فدراسیون پزشکی ورزشی به پایان رسید که او با توجه به اینکه ۱۸ آبان‌ماه سال ۹۴ حکم ریاستش به امضای وزیر وقت ورزش و جوانان رسیده بود تا ۱۸ آبان‌ماه ۹۸ به طور قانونی ریاست این فدراسیون را برعهده داشت، اما تا ششم آذرماه سال گذشته که مهرزاد خلیلیان به عنوان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی از سوی وزیر ورزش و جوانان منصوب شد، به فعالیت خود در این سمت ادامه داد.

با پایان دوره شش ماهه سرپرستی مهرزاد خلیلیان در فدراسیون پزشکی ورزشی، ثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست این فدراسیون از دوم تا ۱۵ تیرماه سال ۹۹ کلید خورد و در نهایت ۱۴ کاندیدا برای رقابت در انتخابات ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی ثبت نام کردند.

البته باید یادآور شد که طبق قانون، مدت زمان سرپرستی در یک فدراسیون ورزشی نهایتا ۶ ماه است در حالی که ثبت نام از کاندیداها در فدراسیون پزشکی ورزشی، ۷ ماه و ۲۰ روز پس از سرپرستی خلیلیان انجام گرفت.

با شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران و جهان، اعلام زمان برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون از یادها رفت تا اینکه در تیرماه، وزیر ورزش و جوانان در حکمی محمد اسد مسجدی را به عنوان سرپرست جدید فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب کرد.

تاکنون اسد مسجدی به دلیل انتخاب بعنوان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی، از کاندیداتوری ریاست این فدراسیون انصراف داده است، اما ظاهراً اتفاقات دیگری هم در این بین در حال رخ دادن است. 

با وجود این توضیحات، تاکنون علاوه بر عدم اعلام صلاحیت کاندیداهای تصدی پست ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی، زمان برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون نیز از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام نشده است و شنیده‌ها حکایت از آن دارد که صلاحیت یکی دیگر از کاندیداها که سابقه مدیر عاملی در یکی از باشگاه‌های لیگ برتری فوتبال را دارد، مورد تأیید واقع نشده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *