رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اسدمسجدی: دیگر میدان ورزشی با خیابان هیچ فرقی ندارد/ با تعطیلی مسابقات، چیزی حل نمی‌شود

11:08 - 29 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۸۱۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: ما الان درگیر کرونا هستیم و دیگر میدان ورزشی با خیابان هیچ فرقی ندارد.

محمد اسدمسجدی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا امکان برگزاری مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی امکان‌پذیر است یا خیر، اظهار داشت: ما نامه‌ای به فدراسیون دوومیدانی زدیم که مسابقات دوومیدانی لغو شود. همچنین در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال درخواست کردیم لیگ را دیرتر و پس از شانزدهم آبان برگزار کند.

وی در مورد اینکه آیا برگزاری مسابقات ورزشی در اوج شیوع ویروس کرونا خطرآفرین نیست، گفت: ما الان درگیر کرونا هستیم و دیگر میدان ورزشی با خیابان هیچ فرقی ندارد. با تعطیلی هم چیزی درست نمی شود. الان تردد در خیابان‌ها و مراکز دیگر انجام می‌شود. ضمن اینکه ما پروتکل‌های سخت‌گیرانه‌ای داریم که انصافا به خوبی انجام می‌شود. با این حال اگر وزارت بهداشت از ما بخواهد که مجوز برگزاری مسابقات را لغو کنیم این کار را سریعا انجام خواهیم داد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد صحبت‌های رییس فدراسیون هاکی تصریح کرد: قرار بود تیم ملی هاکی در یکی از استان‌ها اردو برگزار کند؛ اما هیئت پزشکی ورزشی استان اجازه برگزاری اردو را نداد، چون بازیکنان تست pcr نداده بودند. قرار شد بازیکنان این تست را بدهند و پس از آن اردو آغاز شود که مشخص شد چند نفر از بازیکنان متبلا به کرونا هستند و به همین خاطر اجازه برگزاری اردو را ندادیم. واقعا نمی‌دانم رییس فدراسیون هاکی چرا چنین اظهارنظری کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *