خوش‌بینی به آینده مس رفسنجان در لیگ برتر

0:45 - 30 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۸۰۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
تیم فوتبال مس رفسنجان با وجود اینکه به تازگی لیگ برتری شده، بعید است جزو گزینه‌های سقوط لیگ بیستم باشد.

- تیم فوتبال مس رفسنجان آخرین روز‌های آماده‌سازی خود برای اولین فصل حضورش در لیگ برتر را پشت سرمی‌گذارد. مسی‌ها برای فصل جدید حساب ویژه‌ای روی چند بازیکن خود که پیش از این تجربه حضور در لیگ برتر را دارند، بازکرده‌اند. علیرضا نقی‌زاده، امید خالدی، میثم نقی‌زاده، رحیم زهیوی و حامد نورمحمدی از جمله بازیکنانی هستند که تجربه آنها کمک زیادی به مس رفسنجان در لیگ بیستم خواهد کرد. مس رفسنجان در هفته اول، مصافی دشوار با استقلال در ورزشگاه آزادی خواهد داشت.

مس سعی کرده شاکله اصلی تیم و کادرفنی خود را برای شروع لیگ حفظ کند و با خرید‌های خوبی که انجام داده، بعید است مثل بسیاری از تیم‌هایی که پیش از این از لیگ یک به لیگ برتر صعود می‌کردند و در وضعیتی آسانسوری دوباره به لیگ یک بازمی‌گشتند، گزینه سقوط از لیگ بیستم به دسته پایین‌تر باشد. مس اخیراً محمد آقاجانپور، مدافع شهرخودرو و علی لطیفی مهاجم ۲۱ ساله استقلال خوزستان را هم به خدمت گرفت تا در همه خطوط تیم خود را تقویت کرده باشد. آنها پیش از این، فراز امامعلی، مهاجم پیکان را هم جذب کرده بودند.

از سوی دیگر برخلاف بیشتر تیم‌های لیگ برتری که با مشکلات پرشمار مالی دست و پنجه نرم می‌کنند، مسی‌ها از این بابت مشکلی ندارند و می‌توانند تمام توان و تمرکز خود را در زمین بازی بگذارند و باید دید در لیگ پیش‌رو این تیم چه نتایجی رقم می‌زند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *