رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش رویدادی ماندگار و تاریخی

16:45 - 28 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۶۱۷
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران یک رویداد ماندگار و تاریخی در کشور است، بانی تحولات عمیق و بنیادی در ارتش بوده‌اند.
- بنا به اعلام روابط عمومی ارتش،  دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدضیاءالدین آقاجانپور در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، ضمن تبریک فرارسیدن ایام ربیع‌الاول، تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران را یک رویداد ماندگار و تاریخی در کشور دانست و گفت: با تدبیر داهیانه بنیانگذار انقلاب اسلامی، از جانب معظم‌له با تأکید بر تابعیت ولایت فقیه در ۲۴ مهر‌ماه ۱۳۵۸ بنیان نهاده شد.

وی تصریح کرد: نهاد مقدس عقیدتی سیاسی و کارکنان خدوم آن اقدامات شایسته‌ای در سالیان پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تا به امروز در ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام داده‌اند و در حقیقت از همان آغاز کار، بانی تحولات عمیق و بنیادی در ارتش بوده‌اند.
 
آقاجانپور در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، سالروز تأسیس این سازمان را تبریک گفت وتعدادی از معاونان سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، حجت الاسلام آقاجانپور را در این دیدار همراهی ‌کردند.
 

برچسب ها: ارتش وزارت دفاع

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *