دبیر: داوران کشتی باید اتحاد بیشتری داشته باشند

14:44 - 28 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۵۹۹
جلسه کمیسیون داوران کشتی کشور صبح امروز با حضور رییس فدراسیون کشتی برگزار شد.
- با اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی در این جلسه با اشاره به حضور محمد مصلایی‌پور بعنوان یک داور جوان المپیکی و آینده دار بعنوان سرپرست کمیسیون داوران از همه داوران خواست که از وی حمایت لازم را داشته باشند.
 
رییس فدراسیون کشتی تصریح کرد: باید اتحاد و همدلی بین داوران کشور بیشتر شود و به جهت ارتقاء سطح فنی داوری کشتی باید کاهش منطقی در تعداد داوران بین المللی داد و هم اکنون تعداد داوران بین المللی ایران بالاست.
 
در ادامه توضیحاتی به اعضاء در مورد اپلیکیشن داوری داده شد و مقرر شد پس از اعمال پیشنهادات اعضاء این اپلیکشین که با هدف شفاف سازی و اجرای عدالت در داوری ساخته شده است به زودی روی سایت فدراسیون کشتی بارگذاری شود.
 
از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه حق الزحمه‌های داوری بود که افزایش آن با توجه به تورم موجود، مورد تأیید رییس فدراسیون قرار گرفت.
 
برنامه ریزی کمیسیون داوران برای جذب قهرمانان به حرفه داوری و همچنین تعداد مدرسین داوری کشور در رشته‌های مختلف از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود ضمن اینکه در مورد رتبه‌بندی داوران برای حضور در مسابقات به خصوص استفاده از بهترین داوران در مسابقات لیگ برتر و مسابقات انتخابی تیم ملی، مورد تأکید اعضاء قرار گرفت.
 
مصوبات این جلسه در روزهای آتی اعلام خواهد شد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *