رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

زنجانپور: موافق تعطیلی موقت سینما و تئاتر هستم/بهتر است جشنواره‌ها برگزار نشوند

14:50 - 28 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۵۷۵
بازیگر سریال «ولایت عشق» گفت: از نظر من ستاد ملی مبارزه با کرونا باید در این مورد تصمیم بگیرد، طبیعتا وقتی سینما نزدیک به یکسال تعطیل شده برگزاری جشنواره‌ها هم اتفاق ویژه‌ای نیست، از سویی شخصا با این برگزاری مخالفم.

اکبر زنجانپور در گفت‌وگو با ، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر چند ماهی هست که بازیگری را کنار گذاشته ام، البته در این بین پیشنهاداتی بوده اما ترجیح می دهم در وضعیت فعلی بیماری کرونا فعالیتی نداشته باشم. 

وی در همین راستا ادامه داد:پیشنهاداتی که قبل از کرونا هم می شد آنچنان جذاب نبودند، حال با آمدن کرونا به طور کلی وضعیت بدتر از قبل شده زیرا میزان تولیدات به شدت کاهش پیدا کرده اند و طبیعتا با نبود پیشنهادات بازیگران هم کم کار و خانه نشین می شوند. 

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون اضافه کرد: در حال حاضر وضعیت کرونا هر روز بدتر از دیروز می شود، ما چه بخواهیم و چه نخواهیم نمی توان در پشت صحنه آثار تصویری پروتکلهای بهداشتی را به طور کامل رعایت کرد به همین دلیل ترجیح بر حفظ جان انسانها است.

بازیگر سریال «ولایت عشق» درباره تعطیلی سینما و تئاتر اضافه کرد: از نظر من و البته تمام اهالی سینما و تئاتر تعطیلی بی برنامه و بدون حمایت ضربه زننده است اما از سویی جان انسانها در میان است، نمی توان به راحتی از آن گذشت، به شخصه موافق تعطیلی موقت سینما و تئاتر تا بهبود وضعیت کرونا در کشور هستم. 

زنجانپور درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: از نظر من ستاد ملی مبارزه با کرونا باید در این مورد تصمیم بگیرد، طبیعتا وقتی سینما نزدیک به یکسال تعطیل شده برگزاری جشنواره فیلم فجر هم اتفاق ویژه ای نیست، از سویی شخصا با این برگزاری مخالفم زیرا ما باید اولویت خودمان را سلامت تماشاگران قرار دهیم، حال هر وقت که همه چیز بهبود پیدا کرد فرصت برای برگزاری جشنواره فیلم فجر هست.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *