برومند: خلیل‌زاده از حسابش برای استقلال هزینه می‌کند اما عده‌ای علیه او موضع می‌گیرند

13:44 - 28 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۵۵۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: چطور ممکن است یک نفر برای استقلال هزینه کند، اما در صفحات مجازی علیه او موضع بگیرند.

پرویز برومند در گفت‌وگو با میزان، درباره پرداخت بخشی از طلب وینفرد شفر توسط اسماعیل خلیل‌زاده، رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال، اظهار داشت: اگر هواداران منصف باشند و منصفانه نگاه کنند، متوجه می‌شوند تنها یک نفر در استقلال هزینه می‌کند و آن هم خلیل‌زاده است. او از جان، مال و خانواده‌اش برای استقلال گذشته است.

وی افزود: زمانی که همسرش، مادرش و خودش درگیر بیماری بودند، دنبال کار‌های استقلال بود. این مسئله برای منِ پیشکسوت ارزشمند است. از یکسری از هواداران خواهش می‌کنم تیم را به حاشیه نبرند. یک نفر آمده به استقلال کمک کند و بی‌جهت او را فراری ندهید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از برخی از صفحات مجازی تصریح کرد: متوجه شده‌ام یکسری از صفحات مجازی که مشخص نیست از کجا خط می‌گیرند، هواداران را علیه خلیل‌زاده تحریک می‌کنند. خلیل‌زاده برای اینکه پنجره استقلال بسته نشود، از حساب خودش بخشی از پول شفر را پرداخت کرد تا برای ادامه پرداخت مطالبات او، رضایت بگیرد.

برومند تصریح کرد: برخی از مدیران استقلال دنبال جایگاهی برای خودشان هستند اما بهتر است حداقل مانند خلیل‌زاده یک کاری هم انجام دهند تا پیشکسوتان و هواداران بفهمند یک کاری کرده‌اند. نزدیک به ۸، ۹ ماه پیش، همسر خلیل‌زاده در بستر بیماری بود و خودش هم کرونا گرفته بود. متأسفانه او همسرش را از دست داد و این چیز‌ها باید در چشم هوادار دیده شود و عمیق‌تر نگاخ کنند. مگر می‌شود کسی از جیب برای استقلال هزینه کند و ناسزا بشنود؟ چرا بقیه پنهان شده‌اند و کسی انتقادی از آنها نمی‌کند؟ پشت پرده این همه فشار علیه خلیل‌زاده چیست؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان پیشکسوت استقلال از خلیل‌زاده تشکر می‌کنم. بعد از مدت‌ها کسی به استقلال آمد که به فکر تیم محبوبش استقلال است. آنقدری این فرد برای استقلال حرص می‌خورد که هیچ‌کسی در ۱۰ سال اخیر این طوری ندیده بودم. هواداران، مواظب باشند، استقلالی‌ها را فراری ندهند و بگذارند با دل خوش کار کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *