رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

رفتار غیرحرفه‌ای رییس سازمان لیگ کشتی

12:28 - 28 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۵۱۱
رییس سازمان لیگ کشتی بارها با انجام مصاحبه‌های غیرضروری نشان داده است که رفتار حرفه‌ای را نمی‌داند.

- اصل اساسی در داشتن یک مسئولیت در تمام فدراسیون‌های ورزشی رعایت اصل بی‌طرفی بوده و است، اما در این بین برخی مسؤولان بدون در نظر گرفتن این اصل اقدام به انجام اظهار نظرهای غیرضروری می‌نمایند.

عبدالمهدی نصیرزاده، رییس سازمان لیگ کشتی یکی از نفراتی است که در این زمینه همیشه پیشگام بوده است و با انجام مصاحبه‌های بی‌دلیل نه تنها کمکی به ایجاد آرامش نمی‌کند بلکه خود بر التهاب بیشتر درگیری‌ها می‌افزاید.

در این مدت بارها شاهد بودیم که نصیرزاده با اظهار نظرهای جنجالی و بی‌موقع به جانبداری از برخی تیم‌های خاص پرداخته که باعث ایجاد شائبه در بی‌طرفی این سازمان به عنوان متولی برگزاری رقابت‌ها شده است.

بدون شک نصیرزاده به عنوان متولی اصلی برگزاری مسابقات لیگ بهتر از هر کسی می‌داند که باید تمام تیم‌ها را با یک چشم نگاه کند تا مبادا این شائبه و احساس در سایر تیم‌ها ایجاد شود که منافع برخی تیم‌ها برای وی از اهمیت بیشتری برخوردار است‌.

متأسفانه نصیرزاده اخیرا نیز با انجام مصاحبه‌ای ضمن انتقاد از هیئت کشتی مازندران و عسگری محمدیان به عنوان یکی از قهرمانان خوشنام کشتی به جانبداری از تیم استقلال پرداخته تا نشان دهد انتقادات نسبت به عملکرد وی چندان هم بی‌دلیل نبوده است.

در گذشته هم این اتفاق مسبوق به سابقه بوده است و شاهد ورود غیرمنطقی نصیرزاده به بحث اختلافات دو تیم هیئت کشتی قائمشهر و استقلال بودیم به طوری که عباس فروتن به عنوان یکی از کشتی‌گیران خاطی در این بین مدعی شد نصیرزاده قرارداد وی با نماینده قائمشهر را پاره کرده تا سند و مدرکی دال بر عقد قرارداد با این تیم وجود نداشته باشد؛ موضوعی که باعث اعتراض جدی مسئولان تیم هیئت کشتی قائمشهر نیز شد.

به نظر می‌رسد نصیرزاده باید پخته‌تر و سنجیده تر در خصوص تیم‌های لیگ اظهار نظر کرده و از جانبداری خودداری کند تا شائبه مهندسی لیگ به ذهن علاقمندان کشتی متبادر نشود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *