تجربه سخت بازیگر «شبی که ماه کامل شد» این بار در «ابلق» نرگس آبیار

8:11 - 29 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۴۹۲
بازیگر فیلم سینمایی «ابلق» گفت: ابلق در لوکیشن خاص و بسیار سختی ساخته شده و از سویی فیلمبرداری این اثر در گرمای تابستان اتفاق افتاد و همین کار را برای ما سخت‌تر می‌کرد، چون اکثریت سکانس‌های این فیلم بیرونی بود، از سویی کرونا هم سختی کار را برای تمامی عوامل دوچندان کرده بود.

امین میری در گفت‌وگو با پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «ابلق» گفت:به شخصه افتخار این را داشتم که بعد از فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل» شد بار دیگر همکاری مشترکی را با «نرگس آبیار» تجربه کنم. 

وی درباره نقش خود در فیلم «نرگس آبیار» تاکید کرد: نقش من در این فیلم با نقشم در فیلم «شبی که ماه کامل شد» کاملا متفاوت است، شاید تنها شباهت این نقش با کاراکتری که در فیلم قبلی نرگس آبیار داشته ام این باشد که در هر دو فیلم سن شخصیتی که در آن بازی می کنم بالاتر از خودم است. در فیلم سینمایی «ابلق» نقش حسن را بازی می کنم که با شخصیت «نورالدین» شبی که ماه کامل شد تماما متفاوت است.

وی درباره احتمال موفقیت فیلم جدید نرگس آبیار اضافه کرد: من فکر می کنم که فیلم سینمایی «ابلق» اثر خوبی از آب در بیاید، طی تجربه قبلی که با وی داشتم می دانم که در هنگام تولید یک فیلم اشراف کاملی بر موضوع و داستان دارد، آبیار از همان ابتدای پروژه می داند که از فیلم خود چه می خواهد و نسبت به شروع و پایان اثرش مطمئن است. به همین دلیل فکر می کنم که «ابلق» اثر بسیار جذابی از آب در بیاید.

«ابلق» نرگس آبیار اثری سخت و بسیار متفاوت است///////////////////////////////چهارشنبه

بازیگر فیلم «شبی که ماه کامل شد» در همین رابطه تاکید کرد: اتفاقات و موفقیت هایی که برای فیلم «شبی که ماه کامل شد» پیش آمد به دلیل سوژه بکر و همچنین روند اکشن اثر بود، آن فیلم جذابیت های خاص خود را برای مخاطب داشت و به عنوان یک فیلم هیجان انگیز و درام توانست کار خود را به خوبی انجام دهد و موفقیتش هم به دلیل همین درست بودن و انسجام بود.

وی ادامه داد: در فیلم سینمایی «ابلق» هم با توجه به موضوع اجتماعی آن فضاسازی به درستی شکل گرفته است و شخصا با فیلمنامه و فضای آن به خوبی ارتباط برقرار کردم، «ابلق» نسبت به فیلمهای قبلی نرگس آبیار اثری کاملا متفاوت است و به سوژه و آدمهایی می پردازد که به نظرم برای مخاطب بسیار جذاب است. امیدوارم تماشاگران هم از این ساخته لذت برده و با آن ارتباط برقرار کنند.

این بازیگر سینما و تئاتر روند ساخت فیلم «ابلق» را بسیار سخت دانست و افزود: ابلق در لوکیشن خاص و بسیار سختی ساخته شده و از سویی فیلمبرداری این اثر در گرمای تابستان اتفاق افتاد و همین کار را برای ما سخت‌تر می کرد چون اکثریت سکانسهای این فیلم بیرونی بود، از سویی کرونا هم سختی کار را برای تمامی عوامل دوچندان کرده بود.

میری درباره احتمال حضور فیلم «ابلق» در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: هر دو فیلم «بیرو» و «ابلق» برای رونمایی در جشنواره فیلم فجر آماده شده اند، احتمال می دهم که جشنواره فیلم فجر امسال برگزار شود، حال شاید اکران های مردمی با محدودیت هایی همراه شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *