قلعه‌نویی: برای ما هیچ حساسیتی وجود ندارد/ گویا من پیشکسوت استقلال نیستم!

20:01 - 27 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۳۵۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: برای ما هیچ حساسیتی وجود ندارد و فقط به دنبال قشنگی‌های فوتبال هستیم.

- امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در گفت‌وگو با رادیو ایران در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرد که گزیده آن را در زیر می خوانید:

*خدا را شکر ما تمرینات‌مان را خیلی زود شروع کردیم و بازیکنانی هم که می‌خواستیم را به خدمت گرفتیم و شرایط خوبی داریم.

*امیدوارم شرمنده مردم کرمان نشوم.

*من خدمت مربیان جوان، فکری، نویدکیا و رحمتی که تازه به چرخه مربیگری اضافه شدند تبریک می‌گویم.

*ما نگاه فوتبالی داریم و باید به دنبال زیبایی‌های فوتبال باشیم. همه تیم‌ها تلاش می‌کنند و نتیجه دست خداست.

*برای ما هیچ حساسیتی وجود ندارد و فقط به دنبال قشنگی‌های فوتبال هستیم.

*من خوشحالم که خانواده بزرگ استقلال مربیان خوبی تربیت کرده و تحویل جامعه فوتبال داده است، از حضور آن‌ها خوشحالم، امیدوارم که بتوانند منشأ خیر و سازندگی باشند.

*اجازه بدهید من درباره استقلال صحبت نکنم، چون گویا من جزو پیشکسوت‌های استقلال نیستم.

*توجه داشته باشید که من ۲۲ سال در استقلال هم بازی کردم و هم مربیگری و در بدترین شرایط از دسته ۳ و نهمی جدول هم کنار استقلال بودم. در این ۵ سال این همه مدیرعامل آمد و رفت حتی یک نفر‌شان به من زنگ نزدند و حال من را نپرسیدند.

*زمانی که استقلال می‌خواست در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند، من مسئولیت هیچ تیمی را نداشتم و حداقل به عنوان یک مشاور هم از من نظر نخواستند. به خاطر همین من درباره استقلال هیچ وقت صحبت نمی‌کنم و برای فکری هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

*به مدیران استقلال دستور دادند که به قلعه‌نویی نه حق دارید زنگ بزنید و نه حال او را بپرسید. من نمی‌دانم چه کسی دستور داده و علاقه‌ای هم ندارم بدانم.

*اسکوچیچ مربی جوان و پرانرژی است و با یک بازی نمی‌توانیم کار او ارزیابی کنیم.

*هر مربی هم همین شرایط دارد. کی‌روش هم در یک بازی به لبنان باخت، اما بعد‌ها دیدیم که چقدر تیم ملی با او با ثبات بازی کرد. 

*اسکوچیچ بسیار مربی به روز و پرانرژی‌ است و در همین بازی با ازبکستان دیدیم که تیم ملی چه قدر با برنامه بازی کرد. من اعتقادم این است که باید به او زمان دهیم و اعتماد کنیم. در جلسه‌ای که با او داشتم از برنامه‌ها و تغییراتی که قصد دارد در تیم ملی ایجاد کند صحبت می‌کرد.

*قولی نداده‌ام ولی قول می‌دهیم که یک تیمی درست کنیم که باثبات باشد و این موضوع را در بازی‌های تدارکاتی‌مان را هم نشان دادیم. انگیزه‌های خودمان را داریم و به دنبال بلندپروازی هم هستیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *